Bankacılık

Kredi Çekemeyenlere Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kredi çekemeyenler tarafından da kredi alınmasını sağlayan, müşterilerinin özellikle kredi notlarına ve teminatlarına bağlı olarak bilgi edinmelerini destekleyen kurumlar bulunuyor. Kredi çekme sürecinde sadece aylık taksitlerin maaşla uyumlu olmaması nedeniyle değil, teminat gösteremiyor olması nedeniyle zorlanan müşteriler bulunuyor. Bu tarz durumlarda herhangi bir problem yaşanmaması ve hızlı bir şekilde sonuç alınabilir olması amacıyla binlerce kişiye özel olarak hizmet verilebiliyor. İstediğiniz zaman ING Bank, Ziraat Bankası gibi kurumların bünyesinde ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi çekebilirsiniz.

Kredi Çekemeyenlere Kredi Veren Bankalar

Konut kredilerinin düşürülen faiz oranlarına ek olarak, ihtiyaç kredilerinde de hem özel hem de kamu bankalarındaki toplam faiz oranlarına güncelleme gelmiştir. Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranı bulunan bankalar aracılığıyla, kaç bin TL’ye kadar kredi çekmek istediğinizi belirtebilir ve tüm işlemlerinizi kefil götürmeden de yapabilirsiniz.

Kredi Notu Düşükler Nasıl Kredi Alır?

Müşterilerin direkt olarak Albaraka %1,39 faiz oranıyla, Ziraat Bankası %1,43 faiz oranıyla, TEB %1,45 faiz oranıyla, Ziraat Katılım %1,45 faiz oranıyla taşıt kredisi çekme fırsatı bulunuyor. Sicil notunuzun son derece düşük olması ve teminat gösterememeniz halinde krediyi çekmeniz mümkün olmayacağı gibi, güncel faiz oranlarına ise sadece kredi notu düşükken, yüksek oranlarla ulaşabilirsiniz. Kredi notu yüksek olanlara, ekstra teminat gösterme, ipotek yaptırma veya kefil getirme gibi şartlar olmadan hizmet verilecektir.

Kredi Sorunu Olanlara Kredi Faiz Oranları

Kefil götürmeniz gerekmeden özel bir hizmet verileceği için, gün içerisinde direkt olarak Ziraat Bankası %0,99 faiz oranı, Halkbank %0,99 faiz oranı, Vakıfbank %0,99 faiz oranı, ING %1,34 faiz oranı aracılığıyla faiz oranlarından faydalanabileceksiniz. Müşterilerin taleplerine göre, maaşları ve ipotek gösterebilecekleri bir taşınmazlarının olmasına da bağlı olarak kredi çekimine izin veriliyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı