Bankacılık

Kredi Kartı Hesap Özetini Öğrenmek

Kredi kartı hesap özetiyle birlikte müşterilerin faydalanabileceği her ekstre için direkt olarak detaylı bilgilerin edinilebilir olması sağlanıyor. Mobil cihazlardan doğrudan profilim > hesap özeti butonlarına tıklamanız durumunda detayları öğrenme fırsatına sahip oluyor. Kartta sadece alışverişlerinizi değil, para yatırma ve para çekme işlemleri için de tüm detaylara ulaşma fırsatına sahip oluyorsunuz. Tüm ekstre talebiyle ilgili faaliyetler şubeden değil, online işlemler sayfası bünyesinde de yapılabiliyor. Bu sayede hem güvenilir hem de hızlı sonuç alınabilecek ekstreye ulaşma işlemleriyle detayların öğrenilebilir olması sağlanıyor.

Kredi Kartı Hesap Özeti Nasıl Alınır?

Türkiye’de özellikle Garanti Bankası, Enpara ve QNB Finansbank tarafından tüm müşterilerin ortalama 10 dakika içerisinde ekstreleri elde etmeleri mümkün oluyor. Herhangi bir ücret ödenmesi gibi bir durum söz konusu olmadığı için, son derece güvenilir olan süreçten faydalanılması ve güncel ekstreye erişilmesi sağlanıyor.

E- Postayla Kredi Kartı Hesap Özeti

Elektronik posta adresiniz için özel olarak hesap özetiyle ilgili her türlü faaliyeti güncellenen kurum yapısına göre gerçekleştirmeniz, resmi sayfa üzerinden başvuruda bulunmanız gereklidir. Ayrıca en yakın şubeye gittiğinizde de özel olarak para yatırma işlemleriniz, para çekme işlemleriniz, aldığınız ürünler için hangi kurumlara gittiğiniz de öğrenilebilir olacaktır.

Mobil Uygulamadan Kredi Kartı Hesap Özeti

Kredi kartı borçlarına yönelik tüm düzenlemelerin müşteri taleplerine uygun şekilde gerçekleştirilmesi ve ürün ile hizmetlerin teminine yönelik faaliyetlerin sonuçlanması mümkün oluyor. Mobil uygulamadan doğrudan hangi ürün ve hizmeti aldıysanız hesap özetine ulaşabilir ve bunu da e- mail aracılığıyla yönetebilirsiniz. Sadece o ay için değil, geçmiş döneme yönelik bir hesap özetinin öğrenilmek istenmesi durumunda da bankanız bu bilgileri elektronik posta halinde sunacaktır. Aynı zamanda eğer şubeye giderseniz, şubede müşteri yetkilisi tarafından da detaylı olarak güncel ekstreyi alabileceksiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı