Bankacılık

Kredi Kartı İle MEDAŞ Faturasını Ödeme

Meram MEDAŞ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi tarafından özel olarak hizmet alınması için kredi kartı, online cüzdanlar veya ön ödemeli kartlarla ödemelerin yapılması sağlanıyor. Türkiye genelinde online işlemlerin resmi site bünyesinde gerçekleştirilmesi için kişisel bilgiler yerine abone numaralarının girilmesi ve borç sorgulamasının buna göre yapılması gerekiyor. Borcunu sorgulayan müşteriler, kişisel bilgiler vermeden direkt olarak kart bilgileriyle “Hemen öde” butonuna tıklayarak, internetten de ödeme yapabiliyorlar. Sadece bir aylık borç için değil, geçmiş dönemlere ait borçlar da kredi kartıyla ödenebiliyor.

MEDAŞ Faturası Ödeme

Kaç aylık borcunuzun bulunduğu, gecikme faizleriyle birlikte ne kadar ödeme yapılması gerektiği gibi bilgiler tüm müşterilerle MEDAŞ resmi sitesinde paylaşılıyor. Müşterilerin mağdur olmaması, istedikleri zaman mesai saatleri dışında da ödemelerini yapabilmeleri amacıyla resmi site bünyesinde çalışmalar sürdürülüyor. Aracı kurumlardan değil, resmi kurumun güncellenen hizmet faaliyetlerinden yararlanılarak bir fatura ödeme başvurusunda bulunulması da mümkün oluyor.

MEDAŞ Faturası Nasıl Ödenir?

Kredi kartları veya banka kartları üzerinden MEDAŞ için mobil uygulamayla bir otomatik ödeme talimatı verilmemiş olması durumunda, mobil uygulamalarda “Fatura ödeme” alanında genellikle MEDAŞ bulunamaz. Bu tarz süreçlerde de işlemlerin hızlı bir şekilde işleyebilmesi, elektrik dağıtım kurumunun şubelerine gidilmemesi amacıyla online işlemler sayfası istenen sonucun alınmasını sağlıyor. MEDAŞ faturasının son aylık dönemine tekabül eden ödemeleri yapılabileceği gibi, geçmiş aylardan bir fatura için ödeme de yapılabilir. Bunun yanı sıra tüm faturaları öde seçeneğine tıkladığınız taktirde, kredi kartıyla 16 haneli kart, 3 haneli CVV ve son kullanma tarihi bilgileriyle ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

MEDAŞ Faturasını Kredi Kartıyla Ödeme

MEDAŞ faturasının özel olarak belirlenen kredi kartıyla ödeme yapılmasını sağlayan işlem türüne bağlı olarak mobil cihazlardan uygulama aracılığıyla her bir faaliyet kabul ediliyor. Güvenli ve hızlı ödeme yapılabilen MEDAŞ resmi sitesinde abonelik numarası girildikten sonra, borç ödemelerinin resmi sitede kredi kartı bilgileriyle yapılması mümkün oluyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı