Bankacılık

Kredi Kartı İle Superonline Fatura Ödeme Nereden, Nasıl Yapılır?

Kredi kartı sahibi olan tüm müşteriler için özel olarak belirlenen ürün tiplerine uygun şekilde başvuruda bulunulabiliyor. Türkiye’de doğrudan müşterilerin isteklerine bağlı olarak kredi kartları aracılığıyla ödemelerin mobil cihazlardan yapılması için özel seçenekler yayınlanıyor. Mobil uygulama ve online işlemler sayfası dışında doğrudan Superonline için Turkcell şubelerine giderek de ödeme yapabilirsiniz. Müşterilerin bu süreçte hiçbir mağduriyet yaşamaması, tüm ödemelerinin kayıt altına alınması, kişisel bilgileriyle birlikte ödeme detaylarını daha sonra da öğrenebilir olmaları sağlanıyor.

Kredi Kartıyla Superonline Fatura Ödemesi

Tarifelerin güncellenen ödeme durumlarına uygun şekilde kredi kartı için tüm Superonline tarifeleri için otomatik ödeme talimatı vererek, ayın belirlenen gününde hesabınızdan çekim yapılmasını sağlayabilirsiniz. Güncellenen ücretleri sahip tarifeler için kart bilgilerinin 16 haneli kart numarası 3 haneli CVV ve son kullanma tarihiyle ödemelerin yapılması sağlanıyor.

Superonline Faturası Kredi Kartıyla Nasıl Ödenir?

Kartla Turkcell şubeleri bünyesinde Superonline ödemelerini avantajlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Mobil cihazlardan ve bilgisayardan Turkcell Superonline için özel olarak belirlenen tarifelere uygun şekilde ödemelerin yapılması için girişimlerde bulunuluyor. Akbank, Aktifbank, Anadolu Bank, Denizbank, Fibabank, Halk Bankası, HSBC Bank, ING Bank, Kuveyt Türk, QNB Finansbank bankalarıyla çeşitli tarifelere özel hizmetler kabul ediliyor.

Kredi Kartıyla Superonline Ödeme İşlemleri

Kredi kartı kullanan müşteriler tarafından bir faturanın otomatik ödeme talimatı verilmesi için sadece banka borcu olması gerekmiyor. Direkt olarak Superonline üyeliği bulunan müşteriler tarafından da kredi kartı, banka kartı ve maaş kartı olarak tanımlanan kart tipleri üzerinden hizmet alınabilir.

Kartın yapısına uygun şekilde, Superonline resmi sitesine giriş yaptıktan sonra hangisiyle ödemelerinizi gerçekleştirebileceğinizi detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatları hem şubeye gittiğinizde verebileceğiniz hem de direkt olarak internet şubesi, online işlemler sayfası ve mobil uygulama bünyesinde hizmet alabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Türkiye genelinde ortalama 2 dakika içerisinde manüel ödeme talimatının verilmesi de mümkün oluyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı