Bankacılık

Kredi Kartı İle Turkcell Fatura Ödeme

Turkcell, resmi sitesi bünyesinde tüm müşterilerinin fatura sorgulama işlemlerinin özellikle iki bilgi aracılığıyla yapılmasını sağlıyor. An itibariyle online işlemlerin resmi site bünyesinden yapılacak olan girişlere uygun şekilde telefondan ve tabletten girişlerde de mobil uygulamada yönetilebilir olması destekleniyor. Kredi kartı kullanan müşteriler doğrudan Turkcell resmi sitesine girdikten sonra, fatura ödemelerini web sitesi bünyesinde kart bilgilerini yazarak yapabiliyorlar.

Kredi Kartıyla Turkcell Faturası Ödeme

Turkcell resmi sitesinde tüm müşteriler için detaylı olarak her paket özelliğinin yayınlandığı sayfa üzerinden başvuruda bulunma olanağı sağlanıyor. Kredi kartı kullanılarak Turkcell resmi sitesinde yapılacak olan fatura ödemelerinde her bir müşteriden öncelikle T.C. kimlik numaraları girmeleri ardından da sayfanın alt kısmında yer alan bölümden cep telefonu numaralarını belirtmeleri isteniyor. Bu sayede kişisel veriler ve hesap verileri de kayıtlara geçmiş olacaktır. Tüm müşteriler bu bilgilerle profillerine giriş yapabilir ve aldıkları faturaya bağlı ödemelerini kredi kartı bilgileriyle gerçekleştirebilir.

Kredi Kartıyla Faturasını Nasıl Öderim

Türkiye’de Turkcell.com.tr bünyesinde milyonlarca kişinin özel fatura çeşitleri için ödemeleri yapma olanağı bulunuyor. Yeni tarife türlerine yönelik ödeme işlemlerinin sadece kredi kartlarıyla değil, ön ödemeli kartlar ve banka kartlarıyla yapılması için de çalışmalar sürüyor. Kredi kartı kullanılarak yapılacak olan hizmet ödemelerinde taksitlendirme işlemini, alacağınız ürünü işaretledikten sonra SMS ile gönderilen mesajı girdikten sonra yapabileceksiniz. Fatura ödemelerinde ise doğrudan güncel fiyata göre tek çekimle ödeme kabul edilir.

Turkcell Kredi Kartıyla Fatura Ödeme

Turkcell tarafından bir paket türünün özel olarak tanımlanması ve kişisel bilgiler ile cep telefonu bilgisinin kullanılmasıyla sistemde değerlendirilebilir olması sağlanıyor. Müşterilerin isteklerine uygun şekilde özel olarak tüm ödeme taleplerinin 16 haneli kart numarası, CVV numarası, son kullanma tarihi bilgileriyle yönetilebilir olması destekleniyor. Müşteriler de sadece son ay için değil, direkt olarak geçmiş dönemlere ait fatura ödeme başvurularının da karşılanmasını sağlayan sistemle toplu ödeme yapabiliyorlar.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı