Bankacılık

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kredi notunun son derece düşük olması nedeniyle hızlı bir şekilde işlem yapması mümkün olmayan, çok daha yüksek faiz oranlarıyla karşılaşılan milyonlarca işlem yapılıyor. Bu nedenle hem ihtiyaç kredisi hem taşıt kredisi hem de konut kredisi türlerinde normal faiz oranlarından faydalanmak ve işlemlerin sorunsuz gerçekleştirilmesini sağlamak için dikkat etmek gerekiyor. Gün içerisinde istediğiniz her zaman için şubelere gitmeden de kredi alabileceğiniz yöntemler olmasına rağmen, kredi notunun son derece düşük olması nedeniyle mutlaka teminat göstermesi gereken müşteriler de bulunuyor.

Sicili Bozuklara Kredi Veren Bankalar

Gün içerisinde binlerce kişiye yüz binlerce TL tutarındaki kredinin her birinin başvuruları doğrultusunda belirlenmesi ve değerlendirmeye tabii tutulması sağlanıyor. Yedi gün yirmi dört saat boyunca operatörlerden kredi notu bilgisi alınabilir ve kredi veren bankalardan vade bilgilerine ek olarak diğer bilgilerle ilgili detaylar da öğrenilebilir. Müşterilerin talep ettikleri krediyi ne kadar vadeyle alabilecekleri, kazançlarına bağlı olarak diğer ipotekli teminatlarının da geçerli olup olmayacağı gibi pek çok inceleme yapılacaktır. Bu sayede, sicili bozuklara da kredi verilebilecek ve hızlı bir şekilde kredi ödemelerini gerçekleştirmeleri mümkün olacaktır.

Kredi Notu Düşükler Krediyi Nasıl Alır?

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi, İş Bankası, ING Bank bünyesinde hem sicili normal olanlara hem de sicili bozuk olanlara yönelik kredi alma fırsatı sunuluyor. Sadece sicili bozuk ve son derece düşük kredi puanı olanlar için değil, aynı zamanda bütün ödemelerini tek bir banka bünyesinde toplamak isteyenler için de çalışmalar sürdürülüyor. Kredi notunun durumu, alınacak olan krediyle ilgili zorluk çıkıp çıkmayacağını da doğrudan etkiliyor.

Kredi Notu Düşüklere Özel Faiz Oranları

Kredi notu düşük olanların özel faiz oranları aracılığıyla her zaman ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi için teminat göstererek işlem yapma olanağı bulunuyor. Mağduriyet yaşanmaması için ise ihtiyaç kredilerinde ve konut kredilerinde son derece düşük oranlarla bilgi edinilebilir olması sağlanıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı