Bankacılık

Kredi Puanı Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kredi faiz oranlarında yaşanan değişimler sadece bir banka bünyesinde değil, Türkiye genelinde her bir bankanın yapısını doğrudan etkiliyor. Bu nedenle özellikle hızlı bir şekilde sonuç alınması, kredi puanı düşük olanlara da hizmet verilebilir olması gerekiyor. Mağduriyet yaşanmaması, herkesin memnun olabileceği düşük faiz oranlarıyla kredilerin verilebilmesi isteniyor. Bu süreçte herhangi bir sorun yaşanmadan direkt olarak telefon numaranıza gönderilecek olan SMS ile bilgilerinizi yönetme olanağına sahip olacaksınız. Bugüne kadar binlerce kişiye özel olarak hizmet verilmiş, herkesin faydalanabileceği ve detaylı bilgi edinebileceği süreçte kredi puanı düşükler için de bankada vade seçeneği belirlenebiliyor.

Kredi Puanı Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi notu son derece düşük olması nedeniyle düşük faiz oranıyla kredi çekme fırsatı bulunmayan kişiler, kişisel bilgileriyle sadece daha yüksek faizlerle işlem yapabilirler. Talepleri doğrultusunda özellikle an itibariyle ihtiyaç kredisi olarak 36 ay vadeyle 50 bin Türk Lirası’na kadar olan taleplerde şu oranlarla karşılaşılıyor; Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranı bulunuyor. Daha çok sayıda banka bulunurken, en uygun oranları bu kurumlarda değerlendirebilirsiniz fakat kredi notunuz düşükse, kara listedeyseniz direkt olarak çok daha yüksek faiz oranlarıyla karşılaşırsınız.

Kredi Puanı Düşükler Krediyi Nasıl Alır?

Kredi puanı düşük olması nedeniyle direkt olarak kredi çekmesinin mümkün olmayacağını düşünen kişiler de bulunuyor. Bu durumla karşılaşılmaması ve hızlı sonuç elde edilebilmesi için, kredi puanı düşüklere de Ziraat Bankası, Yapı Kredi, Denizbank, İş Bankası bünyesinde özel olarak hizmet veriliyor. Kredi notu düşük olanlar, şubeye gittiklerinde ne kadar faiz oranıyla karşılaşılabileceğini öğrenebiliyorlar.

Sicili Bozuklara Kredi Faiz Oranları

Sicili bozuk olanların her zaman için başarılı sonuç elde edebilmesi, bozuk sicillerine rağmen 48 aya kadar ihtiyaç kredisi talep etmeleri mümkün olacaktır. Odeabank ve Fibabanka bünyesinde tüm müşterilerin teminatları da incelenerek hızlı bir şekilde hizmet almaları sağlanıyor. Gün içerisinde mobil cihazlardan veya bilgisayardan da kredi notlarına bağlı olarak taleplerin online işlemler sayfasında yapılması mümkün oluyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı