Bankacılık

Kredi Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kredi sicili bozuk olanlar tarafından da kredi çekilebilmesi, ihtiyaçların herhangi bir problem olmaksızın düşük faiz oranlı kredilerle sonuçlanabilmesi sağlanıyor. Milyonlarca müşteriye hem kamu bankalarının hem de özel bankaların son derece yüksek tutarlarda kredileri, yüksek vade sayılarıyla verebildikleri biliniyor. Son dönemde yaşanan faiz oranlarındaki düşüşle birlikte kredi sicili bozuk olanlar için de direkt olarak güncel verilere uygun şekilde kredi çekilebileceği bilgisine ulaşılıyor. Her bir müşterinin ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisini sicilleri bozuk olduğunda daha yüksek faiz oranlarıyla alabilecekleri şekilde faaliyetler sürdürülüyor.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

Sicili bozuk olanların Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Yapı Kredi, İş Bankası aracılığıyla kredi çekme fırsatları bulunuyor. Konut kredileri, ihtiyaç kredileri, nakit avanslar, taşıt kredileri arasında birbirinden farklı vadelerde çok yüksek faiz oranı farkıyla karşılaşılabiliyor. Konut kredileri ve ihtiyaç kredilerinin çekilmesi için belirlenen güncel değerlere uygun şekilde sicili bozuklar da yararlanabiliyorlar.

Sicili Bozuklar Krediyi Nasıl Alır?

Düşük faiz oranlarına, kredi notu son derece düşük olan veya kara listede olan kişiler normalden daha yüksek olmak kaydıyla erişebiliyorlar. Herkes tarafından gün içerisinde herhangi bir problemle karşılaşılmaksızın, şubelere gidilmesiyle birlikte bilgi alınabilir hale gelmesi sağlanıyor. Sicili bozuk olanlar, müşterisi oldukları banka bünyesinde direkt olarak güncel bilgileri girmeleri halinde detaylı bilgi edinebilir, şubelerden her bir veriye ulaşabilirler.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Faiz Oranları

Sicili bozuk olan, kredi notu son derece düşük olan kişiler tarafından da direkt olarak güncel faiz oranlarının üzerindeki değerlerle başvuruda bulunabilecekleri şekilde hizmet verilebiliyor. Milyonlarca kişi tarafından herkesin faydalanabileceği, her zaman için kredi notu düşük olanların da diğer borçlarını tek bir bankada toplayabilecekleri hizmet de veriliyor. Bu faaliyetlerin hiçbir sorun olmaksızın gerçekleştirilmesi, kredi notu düşük olanlara doğrudan güncel kredi faiz oranlarının Garanti Bankası, Yapı Kredi, Vakıfbank gibi bankalarda belirlenmesi sağlanıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı