Bankacılık

Kreş Açmak İçin Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kreş açmak ve işletmesini büyütmek isteyenler tarafından devlet destekli işletme kredileriyle birlikte özel olarak başvuruda bulunulabiliyor. Mobil uygulamalardan veya bilgisayardan sisteme giriş yapabilir, işletme durumuna uygun şekilde 150 bin TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Belirli dönemlerde, işletme kurmak isteyen herkes için özellikle kaç bin başvurunun kabul edilebileceğine bağlı olarak, kreş açacaklara özel krediler verilebiliyor. Bu duruma uygun şekilde kredi açma talebinde bulunulabilir, özellikle de kreşin direkt olarak tüm masraflarını, alacağınız düşük faizli kredilerle karşılayabilirsiniz.

Kreş İçin Kredi Veren Bankalar

Garanti Bankası, TEB, Odeabank, Yapı Kredi, İş Bankası, Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Kooperatifler bünyesinde KOSGEB desteğinin alınması mümkün oluyor. 150 bin Türk Lirası tutarında bir kredinin özel kuruluşlar aracılığıyla temin edilmesiyle birlikte direkt olarak kreş açılırken, çok düşük oranlardan yararlanılabilecektir. Anadolu Bank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası bu süreçte her bir müşterisi için uzun vadeli ve çok düşük faiz oranlarıyla hizmet verebiliyor.

İşletme Kredisi Nasıl Alınır?

Kreş açılırken edilecek masrafların karşılanabilmesi amacıyla direkt olarak işletme kredilerine başvurulabilir. İhtiyaç kredileri gibi yüksek faiz oranlarına sahip seçenekler yerine, iş kuracağınızı belirterek yapacağınız başvurularda çok düşük faiz oranlarından faydalanmanız mümkün olacaktır. İşletme kredileri de 50 bin TL, 100 bin TL, 150 bin TL gibi tutarlarda özel başvurularla birlikte alınabilecektir.

İşyeri Açma Kredisi Faiz Oranları

İşyeri açma kredisi alabilir, her bir müşteriye uygun faiz oranlarıyla birlikte düşük ücretlerle hizmet alınabilir olması sağlanıyor. Müşterilerin aynı gün içerisinde hem KOSGEB kredilerinden yararlanması hem de diğer kredi türleri için talepte bulunması mümkündür. İşyeri açmak isteyenler tarafından KOSGEB genel bilgilerine de bağlı kalınarak, şartların karşılanması halinde faiz oranlarının değerlendirilmesi mümkün olacaktır. Telefondan, tabletten veya bilgisayardan her işlemi Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Halkbank, Yapı Kredi ile bilgi edinerek yapabilirsiniz. Faiz oranları ise direkt olarak %1,15 ile %1,40 arasında değişiklik gösteriyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı