Bankacılık

Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Maaş bordrosu götürülmesi gerekmeden, detaylı bir şekilde tüm kredi bilgilerinin değerlendirilmesi sağlanan hizmet sürecinden yararlanılabiliyor. Her bir müşterinin isteklerine bağlı olarak gün içerisinde özellikle de maaş bordrosu götürülmesi gerekmeksizin bilgi edinilebiliyor. İstediğiniz her zaman için krediyi maaş teminatlı, ipotekli olacak şekilde belirleyebilir ve hizmet alabilirsiniz. İş Bankası, QNB Finansbank, Yapı Kredi, ING Bank aracılığıyla çok düşük faiz oranlarıyla bilgi, şubeye gitmeden de edinilebiliyor.

Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Bankaların güncel faiz oranlarına web sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi, direkt olarak güncel web siteleri bünyesinde yer verile sigorta ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra maaş bordrosu göstermeniz gereken, kefil getirmeniz talep edilen, direkt olarak tüm işlemleri şubeye gitmeden de yapabileceğiniz bankalar bulunuyor.

Maaş Bordrosuz Kredi Nasıl Alınır?

Maaş bordrosu olmadan ihtiyaç kredisi çekmek veya nakit avans başvurusunda bulunmak için, Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranıyla hizmet alabilirsiniz. Bu oranlar direkt olarak anlık veriler olmaları nedeniyle, ilerleyen zamanlarda değişebilir ve maaş bordrosu yerine direkt olarak farklı teminatlar gösterilerek de kredi alınabilir olması sağlanıyor. Aylık sabit gelirinizi sadece sigortalı bir işle birlikte değil, farklı değerleri göz önünde bulundurarak belirtebilir, detaylı bir şekilde bordro olmadan verileri öğrenebilirsiniz.

Bordrosuz Kredi Faiz Oranları

Bankaların Türkiye’de yer verilen ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi için taleplerini düşük oranlarla belirleme olanakları bulunuyor. Maaş bordrosu gösterilmesi gerekmeden, şubeye gittiğinizde de Ziraat Bankası, ING Bank, Yapı Kredi, Deniz Bank, Halkbank, Vakıfbank bünyesinde anlık hizmet alma olanağına sahip oluyorsunuz. Albaraka %1,39 faiz oranıyla, Ziraat Bankası %1,43 faiz oranıyla, TEB %1,45 faiz oranıyla, Ziraat Katılım %1,45 faiz oranıyla birlikte müşteriler tarafından an itibariyle güncel faiz oranlarıyla birlikte taşıt kredisi çekme fırsatı bulunuyor. Kamu bankaları da özel bankalar da bordro götürülmesi gerekmeden, teminatlarınıza göre kredi verebiliyorlar.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı