Bankacılık

Mikro Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Çok düşük tutarlarda kredi alınması için de şubeye gidilmeden, gün içinde yaklaşık 3 dakika içerisinde işlemlerin sonuçlandırılabilir olması sağlanıyor. Mikro kredileri direkt olarak telefondan mobil uygulamayla, SMS yoluyla alabileceğiniz gibi, an itibariyle özellikle de ATM’ler aracılığıyla alma fırsatına sahipsiniz. Bunun yanı sıra direkt olarak mikro kredi alım sürecinde her bir işlemi mobil cihazlardan SMS yoluyla da gerçekleştirmeniz mümkün oluyor. İstediğiniz her zaman için, mikro kredi verilen bankaların bünyesinde talebinizi iletebilir, Ziraat Bankası, Garanti Bankası gibi kurumlarda düşük kredilere anında ulaşabilirsiniz.

Düşük Kredi Veren Bankalar

Sadece birkaç dakika içerisinde kredi çekilmesini destekleyen kurumlar, yüz binlerce TL yerine çok düşük değerlerde de krediyi çeken kişilerin hizmet alabilir olmasını sağlıyorlar. İstediğiniz her zaman için direkt olarak düşük kredi veren bankaları değerlendirebilir, hesap bilgileriniz ve işlem durumlarınız doğrultusunda, gün içerisinde düşük krediyi 100 TL, 500 TL, 1000 TL, 5000 TL gibi tutarlarda da çekebilirsiniz. Kaç gün içerisinde ödeyeceğiniz ise kredi faiz oranlarının ne kadar etki edeceğini değiştirecektir.

Mikro Kredi Nasıl Alınır?

Müşterileri için ihtiyaç duyduğu faiz oranlarıyla kredilere hızlı bir şekilde erişebilmeleri, özellikle Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranıyla kredi çekmeleri için hizmet veriliyor. ATM’ye gidebilir, mobil cihazlardan mikro kredi talebinde bulunabilir ve ödeme alabilirsiniz. Bu işlemler için şubeye gitmeniz gerekmediği için, ATM’den nakit avans çekebilirsiniz.

Mikro Kredi Faiz Oranları

Müşteriler tarafından an itibariyle ikinci el bir taşıt alınması için kredi başvurusunda bulunulması durumunda, Albaraka %1,39 faiz oranıyla, Ziraat Bankası %1,43 faiz oranıyla, TEB %1,45 faiz oranıyla, Ziraat Katılım %1,45 faiz oranıyla işlem yapılabiliyor. Güncel faiz oranlarıyla birlikte müşteriler tarafından mikro kredi değerlerine uygun şekilde kredi taleplerinin karşılanması ve hızlıca kredi çekilebilir olması destekleniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı