Bankacılık

Sicile Bakmadan Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Siciliniz ve kredi notunuz fark etmeden kredi alabileceğiniz bankalar bulunuyor. Sadece devlet bankaları değil, özel bankalar bünyesinde de sicilinize bakılmaksızın kredi alabileceğiniz bankalar ve faiz oranlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Türkiye genelinde maaş bordrosu gösterilmesi gerekmeksizin konut kredisi için faizlerin değerlendirilebildiği, tüm işlemlerin herhangi bir sorunla karşılaşılmaksızın ipotekli ve teminatlı olarak yapılması sağlanacaktır.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi notu son derece düşük olan ve kredileri ödemediği için kara listeye düşmüş olan müşteriler için direkt olarak özel faiz oranları belirlenir. Normal faiz oranları yerine, normalden daha yüksek oranlarla, risklerinin daha fazla olması nedeniyle karşılaşılır. Her bir müşteri tarafından hangi faiz oranlarıyla kaç aya kadar kredi çekebileceklerine dair bilgiler ise kredi notu düşük olanlar için de şubelerde detaylandırılıyor.

Maaş Bordrosuz Kredisi Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası %0,99 faiz oranı haberi yoğun ilgi görürken, diğer bankaların güncel oranları hakkında pek çok kişinin bilgi sahibi olamadığı bir süreçle karşılaşıldı. Halkbank %0,99 faiz oranı, Vakıfbank %0,99 faiz oranı verirken, ING Bank ise özel bankalar arasında %1,34 faiz oranıyla en düşük faizle hizmet veren kurum oldu. Sicil durumu bozuk olan müşterilerin kefil getirmesi talep edilebileceği gibi, taşınmazı teminat göstermesi veya maaşına bağlı olarak bir teminat göstermesi mümkün olacaktır.

Anında Kredi Faiz Oranları

Fibabanka, an itibariyle %1,55 faiz oranıyla en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranını belirliyor. Sorgusuz bir şekilde kredi çekebileceğiniz, siciliniz fark etmeksizin ihtiyaç kredisi alabileceğiniz diğer bankalar ise ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranı aracılığıyla hizmet veriyor. Bu faiz oranlarıyla birlikte anında krediyi alabilen müşteriler için borç kapatma kredileri ve kara listede olma durumlarına özel riskler için farklı oranlar belirlenebiliyor. Anında kredi faizleri, ATM’ler üzerinden de aynı şekilde nakit avans oranlarına yansıtılabiliyor. Kara listede olsanız dahi Vakıfbank, Ziraat Bankası, Odeabank, Şeker Bank ile rahatlıkla kredi çekebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı