Bankacılık

SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

Güvenilirliği ve hızlıca tüm kredi kartlarına yönelik başvuruda bulunulabilen yapısı nedeniyle kredi kartlarının en çok tercih edildiği yöntemlerin başında SMS geliyor. Son dönemde özellikle internet bankacılığı ve mobil bankacılık yöntemlerine çok daha yoğun bir şekilde ilgi gösterilmeye başlanmış olsa da, uzun yıllardır nakit avans ve kredi kartlarına yönelik talepler SMS üzerinden yapılıyor. Enpara, QNB Finansbank, Yapı Kredi, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank, ING Bank gibi pek çok kurum ve kuruluş tarafından kredi kartı dağıtımlarının müşteri taleplerine göre bir haftadan kısa sürede gerçekleştirilmesi sağlanıyor.

SMS İle Kredi Kartı Nasıl Alınır?

SMS ile başvurulması için adınız, soyadınız, T.C. kimlik numaranız ve sizden hangi kodu kullanarak SMS göndermeniz istendiğine bağlı olarak bilgi edinme fırsatına sahip oluyorsunuz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca özel olarak bir inceleme yapılabiliyor olması sayesinde, herhangi bir güvenlik veya gizlilik sorunu yaşamayacak, istediğiniz zaman doğrudan SMS ile kredi kartı alabileceksiniz. Hızlıca SMS ve online işlemler için detayları öğrenebilir, Türkiye geneline dağıtımları en fazla 1 haftada yapan kurumlar aracılığıyla kart özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Online Kredi Kartı Başvurusu

SMS ile kredi kartı başvurusunda bulunmak istemeniz halinde, kredi kartının özel olarak hangi kodla sunulduğu veya genel incelemenin hangi kodla yapıldığına dikkat etmeniz gerekecektir. Kişisel bilgiler arasında ilk olarak T.C. kimlik numarası talep edilir. Bu numarayı yazmadan önce ise banka tarafından hangi kodu girmeniz gerektiğine göre kodu yazmanız gerekecektir. Daha sonra T.C. kimlik numarası ve bu bilgileri hangi numaraya göndermeniz istendiğine bağlı olarak mesajı göndermeniz yeterli olacaktır. Online kredi kartı alımı için sadece SMS yöntemi değil, online işlemler olarak da tanımlanan, internet sitesi üzerinden başvuruların kabul edildiği yöntemden de yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı