Bankacılık

SMS İle Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

SMS ile kredi alma işlemlerinin uzun yıllardır son derece güvenli bir şekilde gerçekleşiyor olması nedeniyle özellikle düşük faiz oranlarından yararlanılabiliyor. Her bir müşteriye sadece düşük faiz oranları değil, düşük maliyetler aracılığıyla da SMS ile kredi alabilecekleri, online işlemler yapabilecekleri ve şubeye gitmeden kredi temin edebilecekleri süreç sunuluyor. Yedi gün yirmi dört saat boyunca son derece düşük faiz oranlarıyla birlikte, istediğiniz her zaman için kredi taleplerinizin olumlu sonuçlanması mümkün olacaktır.

SMS İle Kredi Veren Bankalar

SMS ile veya online işlemler sayfasıyla yapılacak olan başvurularda her bir müşterinin ne kadar kredi talep ettiğine bağlı olarak farklı tutarlarda kredi almaları destekleniyor. Müşterilerin konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi hakkında detaylı bilgi edinmesi, kredi notlarını öğrenerek, kredi alıp alamayacağı hakkında detayları öğrenmesi mümkün oluyor. Her bir müşterinin taleplerine uygun şekilde, şubeye gidilmeden 30 bin TL, 50 bin TL gibi tutarlar üzerinden kredi almalarını sağlayan hizmet verilebiliyor.

SMS İle Kredi Nasıl Alınır?

Yedi gün yirmi dört saat boyunca direkt olarak T.C. kimlik numaranız, almak istediğiniz kredi türü bilgisiyle birlikte taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin taleplerin iletilmesi, her bir müşterinin güncel şartlara uygun şekilde SMS ile kredi talebinde bulunabilir olması için hizmet almaya devam etmesi sağlanıyor. Ziraat Bankası, QNB Finansbank, Yapı Kredi, Enpara aracılığıyla bu yöntemden her zaman için faydalanılabiliyor.

SMS İle Kredi Faiz Oranları

SMS yoluyla başvuruda bulunulabilen, kredinin hızlı bir şekilde çekilmesini sağlayan, müşterilerinin direkt olarak düşük faiz oranlarından yararlanmasını destekleyen kurumlar bulunuyor. Müşterilere Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranı aracılığıyla, şubeye gidilmesi dahi gerekmeden direkt olarak SMS ile ihtiyaç kredisi verilebiliyor. Bu işlemleri ATM üzerinden yapabileceğiniz gibi, ayrıca SMS yoluyla veya mobil uygulamayla birlikte de sonuçlandırma fırsatına sahipsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı