Bankacılık

Sorgusuz Sualsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Sorgusuz bir şekilde kredi alınabilmesi için çeşitli yöntemler bulunuyor. Şubeye gidildiğinde de sizden genel olarak kredi notunuza da bağlı bir şekilde, maaş bordrosu veya farklı bir teminat talep edilmeyecektir. Maaşınızın ne kadar olduğu, brüt gelir durumunuz gibi bilgiler sistemde yer alacağı için, sorgusuz bir şekilde kredi çekebilirsiniz. Bu süreçte maaş bordrosu, ek gelirlere dair bilgiler veya taşınmazlarınıza yönelik bir bilgi vermeniz gerekmeyecektir. İstediğiniz zaman bankanın sisteme mobil cihazlardan veya bilgisayardan da giriş yapabilir ve konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi çekebilirsiniz.

Sorgusuz Kredi Veren Bankalar

Müşterilerin ihtiyaç duydukları kredi türlerinin ve kredi tutarlarının değerlendirilmesi, hızlı bir şekilde her bir işlemin gerçekleştirilmesi için hizmet verilebiliyor. Müşterilere mobil cihazlardan uygulamaları kullanarak giriş yapabilecekleri web sitelerinde sorgusuz sualsiz her bir işlem yapılabilecek ve şubeye gidilmesi de gerekmeyecektir. Konut kredisi veya taşıt kredisi çekmek için ise mutlaka şubelere gidilmesi ve gerekli evrakların sunulması gerekiyor. Ancak bu sayede doğrudan kredi çekme sürecinin değerlendirilmesi mümkün olacak, her bir işlem özellikle de kredi verilen bankalarda evraklar sunularak yönetilebilecektir.

Şartsız Kredi Nasıl Alınır?

Şartı olmaksızın müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilen, müşterilerine düşük faiz oranlarıyla hizmet verebilen aşağıdaki bankalarla ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. ATM’lerine gidebilir, mobil cihazlardan uygulamaya giriş yaparak talepte bulunabilir veya direkt olarak SMS ile telefondan da şartsız bir şekilde kredi elde edebilirsiniz. Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranı sayesinde müşterilerinin güncel oranlarla, şartsız bir şekilde ihtiyaç kredisi almasını sağlıyor. Bankaların açıkladıkları kredi açım ücretlerine uygun şekilde hesap bilgileri üzerinden, nakit avans adı verilen krediyi de çekebilirsiniz.

Anında Kredi Faiz Oranları

Anında kredinin alınabilir olması için müşterilerin kredi notlarının uygun durumda olması ve kara listede bulunmamaları da son derece önemlidir. Kara listede olan, sicil durumu bozuk olan kişiler tarafından mutlaka şubelere gidilmesi, kredinin hangi oranlarla ve nasıl alınabileceği hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinilmesi gerekecektir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı