Bankacılık

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Şubeye gitmeden de krediler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, her zaman için özellikle de kredi verilen bankaların bünyesinde çalışma detaylarını öğrenebilirsiniz. Herkes için özel olarak gün içerisinde anlık bilgi edinilmesini sağlayan konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi verilmeye devam ediliyor. Tüm müşterilerin taleplerine uygun olarak aynı gün içerisinde farklı kredilere yönelik başvuruda bulunulabilir olması sağlanıyor.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Kredi almak için sadece şubeye gidilmesi gerekmediği için, müşterilere hem kamu bankalarında hem de özel bankalarda düşük faiz oranlarıyla kredi alınması için hizmet veriliyor. Her zaman için şubeye gitmeden de kredi alabilir, istediğiniz zaman taşıt kredisi, konut kredisi için teminat göstererek, ne kadar kredi çekebileceğinizle ilgili bilgilere şubelerden erişebilirsiniz.

Şubeye Gitmeden Kredi Nasıl Alınır?

Şubeye gitmeden kredi alınması, her bir işlemin güncel web sitesi bilgilerine uygun şekilde gerçekleştirilmesi için özel olarak hizmet veriliyor. Mobil cihazlardan veya bilgisayardan Ziraat Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi, Denizbank, Halkbank, Vakıfbank bünyesinde online işlemleri ve kredi çekme işlemlerini öğrenebilirsiniz. Başvuruda bulunmak ve her bir işlem için detaylı bilgi almak amacıyla, şubeye gitmeden de krediyi ihtiyaç kredisi türünde temin edebilirsiniz. ATM’den vade sayısını, ne kadar kredi almak istediğinizi ve sigorta tutarıyla birlikte ödemelerin ne kadar olacağına dair bilgileri edinebilirsiniz.

Şubeye Gitmeden Kredi Faiz Oranları

Türkiye’de şubeye gitmeden kredi çekmek isteyen çok sayıda müşteri olması nedeniyle, güvenli ve hızlı bir şekilde her işlemin Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranı üzerinden başvuruların yapılması sağlanıyor. Güncel oranlar sadece ihtiyaç kredisi için 50 bin Türk Lirası değerinde, 36 aya kadar olan vadede çekilecek tutarlar için belirlenmiştir. Bu nedenle mağdur olmamak ve direkt olarak şubeye gitmeden güncel kredi değerleriyle tüm işlemlerden faydalanmak mümkün oluyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı