Bankacılık

Telefon İçin Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Telefon almak isteyen müşterileri için özel kredi oranlarıyla çalışmalarını sürdüren, direkt olarak ihtiyaç kredisi türünde talepleri karşılayan bankalar bulunuyor. Bunlar arasında müşteriler genellikle en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranını belirleyen kurumdan hizmet alıyorlar. Günümüzde pek çok banka arasında en düşük ihtiyaç kredisi oranına ise Fibabanka, daha sonra ise ING Bank ile ulaşılabiliyor. Müşterilerin kredi isteklerine uygun şekilde, alacakları kredinin ne kadar olduğuna da bağlı olarak avantajlı bir şekilde her bir işlemi 60 aya kadar vadelerle gerçekleştirmek mümkün oluyor.

Telefon Alımına Kredisi Veren Bankalar

Telefon alımı için kredi veren, müşterilerine direkt olarak düşük faiz oranları belirleyen pek çok kurum bulunuyor. Telefon, televizyon, elektrik süpürgesi, buzdolabı, davlumbaz gibi teknolojik aletlerin alınması için direkt olarak kredi kartıyla işlem yapmak yerine, güncel kredi faiz oranlarıyla çekim yapabilirsiniz. Bu sayede direkt olarak ürünün satın alınmasıyla ilgili süreçte ihtiyaç kredisinin ne kadar olmasını istediğinizi ve vadesini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Telefon İçin İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Telefon almak isteyen kişiler tarafından, telefonun ücretine uygun şekilde tüm işlemlerin direkt olarak güncel tutarlarla yönetilebilir olması sağlanıyor. Müşterilerin mağdur olmaması ve istedikleri değerlerde kredi talebinde bulunabilmeleri mümkün oluyor. Binlerce kişi için ülke genelinde son derece düşük olan ihtiyaç kredilerine aşağıdaki oranlarla erişilebilir. Şubeye gitmeden, banka hesabınıza ATM’den giriş yaptığınızda da direkt olarak ihtiyaç kredisini alabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Şubeye gidilmeden de ATM’den veya mobil cihaz üzerinden yapılacak olan başvurularla birlikte, Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranıyla hizmet alınabiliyor. Güncel faiz oranları sayesinde ihtiyaç kredileriyle hem telefon hem de farklı cihazları satın alabilirsiniz. İndirimli bir şekilde gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde, düşük toplam maliyetle krediyi temin etmiş olacaksınız.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı