Bankacılık

Teminatlı Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Maaşın teminat olarak gösterildiği, hızlı bir şekilde kredi alınmasını sağlayan ve müşterilerinin direkt olarak ihtiyaç kredisini birkaç dakikada çekmesini destekleyen bankalar bulunuyor. Genel olarak 100 bin TL gibi bir tutarın elden aynı gün içerisinde verilmesi son derece düşük ihtimalli olduğu için, güvenli bir şekilde sürecin yönetilmesi sağlanıyor.

Teminatlı Kredi Veren Bankalar

Hesap bilgileriyle birlikte para aktarma işlemlerinin hesabınıza gerçekleştirilebilmesi sayesinde hem online işlemlerle borçlarınızı hesabınız üzerinden ödeyebilir hem de satın almak istediğiniz ürünlere yönelik ödemeyi bu şekilde yapabilirsiniz. Alacağınız kredi için sadece nakit bir tutar beklemek yerine, banka hesabınıza yapılacak olan aktarımdan da faydalanma olanağına sahipsiniz. Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranıyla müşterilere teminatlı kredi veriliyor.

Teminatlı Kredi Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası %0,99 faiz oranı, Halkbank %0,99 faiz oranı, Vakıfbank %0,99 faiz oranı, ING %1,34 faiz oranı aracılığıyla müşterilerin teminatlı kredileri ipotekle veya maaş bordrosuyla alması mümkün oluyor. Her banka, müşterileri tarafından çekilecek olan kredilere yönelik teminatlı kredi çekilebilir olmasını talep ediyor. Ödemeleri yapamayacak, ödemelerle ilgili süreçte zorlanacak kişilerle orta veya uzun vadede kredi çekmek istemeleri halinde mağdur olunacağı için çok sık karşılaşılmaması isteniyor. Şubeye giderek, teminat talep edildiğinde teminatlarınızı sıralayarak bilgi alabilirsiniz.

Teminatlı Kredi Faiz Oranları

Teminatlı bir şekilde kredinin alınabiliyor olması hem banka için büyük bir öneme sahiptir hem de müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanması açısından son derece gereklidir. İstediğiniz her zaman için Albaraka %1,39 faiz oranıyla, Ziraat Bankası %1,43 faiz oranıyla, TEB %1,45 faiz oranıyla, Ziraat Katılım %1,45 faiz oranıyla birlikte taşıt kredisi alabilirsiniz. Müşterilerin isteklerine bağlı olarak 10 bin TL de 1 milyon TL de direkt olarak teminat gösterilmek şartıyla çekilebilecek kredi tutarlarıdır. Bu nedenle öncelikle gelirlerinizin neler olduğu, ek gelirlerinizin değerleri, ne kadar kazanç sağladığınız ve nasıl bir ödeme almak istediğiniz de büyük bir öneme sahip oluyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı