Bankacılık

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Finans tarafından müşteriler için özel olarak gerçekleştirilecek başvurulara yönelik pek çok farklı başvuru yöntemiyle hizmet vermeye devam ediyor. Telefondan ve tabletten özellikle Türkiye Finans hizmet yapısına uygun şekilde mobil uygulamanın kullanılması mümkün oluyor. Ülkemizde sadece T.C. kimlik numarası ve şifre bilgileriyle mobil uygulama üzerinden hesaba ulaşılabiliyor. Genellikle şubelere gidilerek yapılan kredi kartı başvuruları için an itibariyle şubelere gidilmesiyle ilgili bir zorunluluk bulunmuyor.

Türkiye Finans Kart Başvurusu

Türkiye Finans resmi sitesi olan turkiyefinans.com.tr bünyesinde tüm kredi kartı başvurularının anında yapılması sağlanıyor. Bu süreç için de anında şifre alınabilir, internet şubesi sayfası üzerinden veya müşteri hizmetleri hattına bağlanılarak, kartlara dair detaylar öğrenilebilir. Ülkemizde her bir kart sahibi veya kart almak isteyen müşteri tarafından resmi kurumun güncel telefon numarası olan 0 850 222 22 24 numaralı hattı arayarak detayları öğrenmesi mümkün oluyor.

Türkiye Finans Kredi Kartı

Her bir kart türü için farklı durumlar göz önünde bulundurularak başvuruda bulunulabildiği için, özel olarak kart seçimini kişisel bilgilerinizi sisteme girdikten sonra yapmanız gerekiyor. An itibariyle Happy Zero, Happy Kart Platinum, Happy Kart Gold, Happy Kart ürün tipiyle birlikte hizmet alabilirsiniz. Her birinde farklı kampanyalar ve farklı üst limitler bulunacağı gibi, müşterilerin ihtiyaçlarına göre kendileri için bir kart belirleme fırsatları da bulunuyor.

Türkiye Finans Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Türkiye Finans şubelerine gidildiğinde anında kart alınması gibi bir durum söz konusu değildir. Müşteri hizmetleriyle görüştüğünüzde veya resmi site üzerinden başvuruda bulunduğunuzda da, vereceğiniz adrese kartın postayla yollanması sağlanacaktır. Her zaman için bu süreç aynı şekilde işliyor olması nedeniyle hem işlem güvenliği hem de gizliliği açısından herhangi bir sorun yaşanmamasına dikkat ediliyor. Tüm şehirlere kartların gönderim işlemleri 1 haftadan kısa süre içerisinde sonuçlanmış oluyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı