Bankacılık

Uzun Vadeli Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Teminatlı bir şekilde uzun vadeli kredi talebinde bulunan her bir müşterinin özellikle 10 yıl ve üzerindeki süre boyunca istedikleri zaman krediyi toplu ödeyebilecekleri bir ödeme planı oluşturulabiliyor. Uzun vadede aylık taksitlerinizi azaltarak, toplam ödeme tutarını yükseltebileceğiniz bir şekilde hizmet verilmeye devam ediliyor. Bu açıdan Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank dışındaki özel bankalar aracılığıyla da direkt olarak uzun vadeli krediyi temin edebileceksiniz. Gün içerisinde istediğiniz zaman taleplerinizi uzun vadeli kredi elde etmek için maaş teminatı, ipotek veya kefil bilgileri verebilirsiniz.

Uzun Vadeli Kredi Veren Bankalar

Çok uzun süreli ödeme planı bulunan kredilerde ara ödemelerle birlikte kredinin aylık taksit tutarını ciddi oranda düşürebilirsiniz. Bu durumda bazı şartlara da uyulmaması nedeniyle ufak bir cezanın da ödenmesi gerekecektir. Ziraat Bankası, Yapı Kredi, İş Bankası, ING Bank, HSBC, Denizbank ve diğer kurumlarda konut kredisi de dahil olmak üzere her bir seçeneği en uzun vadeyle değerlendirmeniz mümkündür.

Uzun Vadeli Kredi Nasıl Alınır?

10 yılı aşkın süre boyunca kredi taksiti ödenmesinin gerekiyor olması nedeniyle, Ziraat Bankası %0,99 faiz oranı, Halkbank %0,99 faiz oranı, Vakıfbank %0,99 faiz oranı, ING %1,34 faiz oranı aracılığıyla kredi talebinde bulunabilirsiniz. Gün içerisinde sadece konut kredisi için değil, konut kredisinde evin tamamına kredi verilmediği için ihtiyaç kredisi talebinizi de oluşturma olanağına sahip oluyorsunuz.

Uzun Vadeli Kredi Faiz Oranları

Uzun vadeli bir kredinin çekilmesi, düşük aylık taksitlerle avantajlı bir şekilde arsa, işyeri, konut sahibi olunması da mümkün oluyor. Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranı aracılığıyla sadece ihtiyaç kredisi faiz oranları belirlenmiştir. Bu faiz oranlarıyla yapılacak olan işlemlerin süresi 48 ila 60 ay olacak şekilde kullanıma sunuluyor. Bu nedenle özellikle her bir işleminizde direkt olarak uzun vadeli kredi faiz oranlarından konut veya taşıt için yaptığınız başvurularla faydalanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı