Bankacılık

Yasal Takibi Olana Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Yasal takipte olan kişiler tarafından kredi alınabilmesi amacıyla özellikle Vakıfbank, Ziraat Bankası, Odeabank gibi bankaların tercih edilmesi gerekiyor. Bu kurumlar direkt olarak kredi notunuzu inceleyerek, maaş bordrosu ve diğer bilgiler aracılığıyla, ne kadar kredi çekebileceğinizle ilgili bilgi edinmenizi destekleyen bir yapıya sahiptir. Her zaman için yasal takibin direkt olarak kredi kullanım durumlarına ve genel bilgilere uygun şekilde ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi bünyesinde değerlendirilebilir hale gelmesi sağlanıyor.

Yasal Takibi Olana Kredi Veren Bankalar

Müşteriler tarafından direkt olarak taşıt kredisi faiz oranlarının güncel haline Albaraka %1,39 faiz oranıyla, Ziraat Bankası %1,43 faiz oranıyla, TEB %1,45 faiz oranıyla, Ziraat Katılım %1,45 faiz oranıyla işlem yapılabilecek şekilde ulaşılabiliyor. Her bir müşterinin gün içerisinde direkt olarak yasal takipte olma durumlarına da dikkat edilerek pek çok seçenekle kredi almaları için çalışmalar sürdürülüyor.

Takiptekiler Nasıl Kredi Alır?

Takiptekilerin kredi alma sürecinde hiçbir sorun yaşamaması, her zaman tüm işlemleri gerçekleştirmeleri, sadece belirlenen şartların şubelere gidilerek karşılanmasıyla mümkün olacaktır. Bazı müşteriler, maaşları 2000 TL olmasına rağmen, aylık taksiti 1500 TL olan kredi başvurusunda bulunuyorlar. Bu tarz bir durum söz konusu olamayacağı için, çekilecek olan krediyle ilgili dikkatli olunması gerekecektir. Müşterilerin taleplerine uygun şekilde direkt olarak düşük faiz oranlarıyla birlikte her bir işlemi aşağıdaki bankalarla gerçekleştirmesi mümkün oluyor.

Sicili Bozuklara Kredi Faiz Oranları

QNB Finansbank, ING Bank, Yapı Kredi, Vakıfbank, Garanti Bankası, Odeabank aracılığıyla hem düşük faiz oranlarıyla hem de uygun işlemler sayesinde kredi çekilebilir olması sağlanıyor. Fibabanka %1,55 faiz oranı, ING Bank %1,59 faiz oranı, İş Bankası %1,75 faiz oranı, Cepteteb %1,79 faiz oranı aracılığıyla ihtiyaç krediler çekilebiliyor. Kredi notu düşük olanlar ise daha yüksek faizle ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi faiziyle karşılaşabiliyorlar.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı