Bankacılık

Yeni Kurulan Şirketlere Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Devlet bankaları ve kamu bankaları bünyesinde müşteriler için direkt olarak hızlı düşük faizler ve yüksek vade alabilecekleri şekilde hizmet verilmeye devam ediliyor. Her bir müşteriye 50 bin TL, 100 bin TL, 200 bin TL gibi tutarlarda finansman edinebilecekleri şekilde kredi dağıtımı yapılabiliyor. Kredi faiz oranlarının işletmeler tarafından ihtiyaç kredileri yerine çok daha düşük seviyelerden değerlendirilmesi mümkün oluyor.

İşletmelere Kredi Veren Bankalar

Krediyi çekecek olan kişinin kredi notu, işletmesiyle ilgili genel durumun kontrolü açısından gelir gider verilerinin incelenmesi de son derece önemlidir. Bu sayede bankalar da kendini güvenceye alacağı için, müşterilerinin teminatları doğrultusunda, borcu ödeyip ödeyemeyecekleri hakkındaki detaylara göre hareket edilebilecektir. Vakıfbank, Şekerbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Yapı Kredi, QNB Finansbank aracılığıyla kredi almanız mümkün oluyor. İşletme üzerine kredi alınmak istendiği belirtildiğinde, düşük oranlardan yararlanılabilecektir.

Girişimciler Nasıl Kredi Alır?

Ziraat Bankası, Ziraat Katılım Bankası, Halkbank, Vakıfbank ile görüşülerek, genellikle diğer bankalara kıyasla çok daha düşük olan faiz oranlarıyla birlikte taleplerinizi oluşturabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Girişimciler tarafından krediler sadece devlet bankalarıyla değil, direkt olarak özel bankalarla iletişime geçildiğinde de istenen sonucun elde edilmesini sağlayacaktır. Müşterilerin talep ettikleri tutarlar ise %1,10 ila %1,40 arasında değişen, son derece düşük faiz oranlarıyla verilebiliyor.

Şirketlere Banka Kredi Faiz Oranları

Yeni kurulan şirketlerin tüm masraflarının karşılanabilmesi ve ihtiyaç duyulan kredi tutarının hızlı bir şekilde temin edilebilmesi mümkün oluyor. Şirketlerin düşük faizli banka kredileri için taleplerinin gerçekleştirilmesi, her bir işlemin direkt olarak şubelerin bünyesinde sonuçlanması sağlanıyor. Şirketlerin banka kredi faiz oranlarıyla birlikte ihtiyaç kredileri, konut kredileri ve taşıt kredilerine ek olarak çok düşük faizlerle işletme kredileri verdiği de biliniyor. Bu bilgilerle her bir müşterinin direkt olarak şirketlere ne kadar kredi sağlayabileceği, faiz oranları da kendi hizmet politikalarına göre değişiyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı