Bilim

Aralık’ta Doğanlar Uzun Yaşıyor!

Bilimciler pek çok araştırma ile gündeme gelmeye devam ederken, bu sefer de gözler yeni nesil araştırmalara çevrildi. Bilim insanları yaptıkları araştırmada Aralık ayında doğanların daha uzun yaşayabileceğini öne sürüyor!

Aralık ayında doğmak pek çok kişi için önemli olmuyor. Hatta yaştan dolayı daha farklı şekillerde de konumlanabiliyor. Bu yüzden pek çok kişi için yılbaşı hediyesi ile doğum günü hediyesi aynı ortama sıkıştırılmış oluyor. Bu da işin farklı bir cazibesi tabi. Fakat bilim insanlarının yaptığı açıklamalar Aralık ayında doğanlar için çok tatmin edici bir dile sahip.

Aralık ayında doğan insanların oldukça ender bir şekilde karşımıza çıkması, bilimcilerin de ilgisini çekmiş olacak ki bu ayda doğanların çok az olduğu öne sürülüyor. Özellikle 24 ile 25 Aralık tarihinde doğanlar ile ilgili çok farklı gelişmeler yaşanıyor.

Araştırmada Aralık ayına dair bilgiler yer alıyor

Uzmanların yaptığı araştırmalar, bilimciler için önemli bir detay yaratıyor. Erken kalkan yol alır sözünün belki de en net hali Aralık ayında doğanlar oluyor. Sabah insanı olma özellikleri ile karşımıza çıkan Aralık ayı doğumlular, hem kolay uykuya dalıyor hem de erken uyanıyor. Bu da haliyle erken kalkan yol alır konusunu karşımıza çıkarmak için yeterli oluyor.

Yapılan araştırmalara ve güncel bilgilere göre Aralık ayında doğan insanlar iş dünyasında da başarılı oluyor. İstatistiklere göz attığımız zaman 100 yıldan uzun süre yaşaması çok daha muhtemel görünüyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı