Bilim

Muğla Devlet Hastanesinde Corona Virüsü Teşhisi

Tüm dünyada ve Türkiye’de endişe ile takip edilen Corona Virüsü Türkiye’de görüldü iddiası ortaya atıldı. Muğla Devlet Hastanesi’nde iki rehbere teşhis konulduğu hakkında sosyal medyada dolaşan ses kaydı ile korkuttu.

Hayvandan insanlara bulaşan ve bugün de corona virüsünü teşhis eden doktorun ölümüyle devam eden corona virüsü salgını, iddiaya göre ülkemize de bulaştı. Sosyal medyada dolaşan ses kaydında corona virüsü teşhisinin kesin olduğunu söylenmekte. Endişe yaratan ses kaydına göre Muğla Devlet Hastanesi’nin Acil Servisi tamamen karantinaya alınmış durumda ve corona virüsünün iki rehberde saptandığı dile getirilmekte. Konuyla ilgili olarak yetkililerden şu ana kadar resmi bir açıklama yapılmazken net açıklamaların önümüzdeki saatlerde gelmesi bekleniyor.

Corona Virüsü İle İlgili Ses Kaydı

Ses kaydının kimin tarafından kaydedildiği bilinmiyor olsa da ses kaydını yapan kişinin ne kadar ürkütücü ve endişeli olduğunu anlamak mümkün. İnsanın dinlerken bile içine korku salan ses kaydı, herkesin bu durumu bilmesini ve tedbirli davranması gerektiğini söylüyor. Teşhisin kesin olduğu da ses kaydında dile getirmekte.

İşte o corona virüsü ile ilgili sosyal medyada dolaşan ses kaydı;

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı