DonanımMobil

OnePlus Buds Kablosuz Kulaklık Modeli Temmuz’da Çıkacak

Görünen o ki Oppo sahipliğindeki OnePlus markası Temmuz ayında yeni bir lansman düzenlemeye hazırlanıyor. OnePlus 8 ve 8 Pro modellerini bundan bir süre önce görücüye çıkaran markanın yeni OnePlus Z modelini kablosuz kulaklık modeliyle beraber tanıtması bekleniyordu. Bugün elimize ulaşan bilgiler bahsi geçen kablosuz kulaklık (TWS) modeline ilişkin önemli ipuçları içeriyor.

Kulaklık üreticileri kablosuz modellere ağırlık veriyor

Hepimizin malumu, kablosuz kulaklık pazarı şu sıralar bir hayli alevli. Xiaomi’nin Airdots adını verdiği uygun fiyatlı bütçe dostu kulaklıkla herkes Bluetooth kulaklık deneyimi yaşayabiliyor. Apple’ın üst segment AirPods modelleri piyasada. 

Keza önde gelen kulaklık üreticilerinden Bose, Anker ve Beats gibi markalar da ardı ardına Bluetooth bağlantısıyla çalışan modellerini piyasaya sürdüler. Şimdilerde bu trende OnePlus da OnePlus Buds adını verdiği modelle ayak uydurmaya hazırlanıyor.

Dış görünüş itibariyle Apple AirPods’u andıran model kendine özgü donanıma ev sahipliği yapacak.

Tüm bu bilgilerin kaynağı ise Max J isimli bir Twitter kullanıcısı. Kendisi Türkiye’de pek tanınmıyor olsa da yurtdışında OnePlus ürünleriyle ilgili yaptığı isabetli sızıntı haberlerle biliniyor. Kendisi daha önce de OnePlus Z’nin render görüntüsüyle OnePlus Buds modelinin tasarımını hesabından paylaşmıştı. 

Bu kez kulaklık, kutusuyla birlikte görüldü

Fakat kendisinin son yaptığı paylaşımda yalnızca OnePlus Buds yer aldı. Bu kez kulaklığı şarj kutusuyla birlikte görmüş olduk. Bu görselden yola çıkarak OnePlus’ın kulaklık modeline OnePlus Buds veya sadece Buds adını vereceğini söyleyebiliriz. Ki bu, bu noktada pek de sürpriz bir bilgi sayılmaz.

Söz konusu sızıntı kaynaklı haberlerin doğruluğu olduğunda Max J’nin kredisinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Temmuz ayında OnePlus hem OnePlus Z, hem de OnePlus Buds modelini tanıtıyor olacak. Çok değil, 2 ay gibi kısa bir süre zarfı kaldı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı