Donanım

Realme Buds Q İsimli Yeni Kulaklık Modelini Tanıtacak

Geçtiğimiz hafta Çinli uygun fiyatlı akıllı telefon markası Realme, dünya çapında 1 milyondan fazla hoparlör ve kulaklık sattığını duyurmuştu. Görünen o ki şirket bu sayıyı daha da arttırmak ve pazar payını arttırmak istiyor. Bu plan kapsamında iki yeni kablosuz Bluetooth kulaklık modelini duyuran şirket, özellikle Uzakdoğu Asya pazarına oynuyor.

Bahsi geçen iki kulaklıktan birisi, 25 Mayıs’ta Hindistan’da tanıtılacak olan Realme Buds Air Neo. İkinci model ise aynı gün Çin’de görücüye çıkacak olan Realme Buds Q.

Realme’nin resmî Weibo hesabından paylaşılan posterde Realme Buds Q isimli kulaklık modelinin tasarımı yer aldı. Fiyat etiketinin yanı sıra bazı ufak detayları da poster sayesinde öğrenmiş bulunuyoruz.

Yabancı bir tasarımcının imzasını taşıyor

Buna göre Realme Buds Q tasarımcı, stilist ve yatırımcı José Lévy’nin imzasını taşıyor. Tam 180 gün süren tasarım süreci boyunca hafif ve konforlu bir modelin ortaya çıkması amaçlanmış.

Kulaklık o kadar hafif ki her biri 3.6 gram geliyor. Realme Buds Air ile de tasarım noktasında ayrışıyor. Mat renkli kulaklık siyah renkte olacak, ancak başka renk seçenekleri de sunulabilir. Özellikle Realme’nin kullanmayı çok sevdiği sarı renk tonu kulaklıkta karşımıza çıkabilir. Nitekim kulağa giren plastik kısımda sarı renk kullanılmış. Kulaklığın kutusundaki ufak LED de cihazın şarj olduğunu anlamanızı sağlıyor.

Bunun dışında her iki kulaklığın dışında Realme’nin logosu büyükçe yer alıyor. Bu biraz can sıkıcı sayılabilir.

Fiyatı belli oldu

Bu arada Realme yeni kablosuz kulaklık modelinin fiyatını da açıkladı. Görünüşe göre üç farklı versiyon olacak ve her bir model farklı fiyatla satışa çıkacak. Çinli teknoloji şirketi tarafından sırasıyla 28 dolar (199 Yen), 42 dolar (299 Yen) ve (399 Yen) 56 dolar şeklinde bir fiyatlama politikası belirlenmiş.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı