DünyaYaşam

Aliexpress’ten Nasıl Sipariş Verilir?

Bu popüler çevrimiçi mağazayı test etme zamanı geldi. Giyim, ayakkabı ve aksesuarlar, elektronik, ev aletleri, kozmetik ve çok daha fazlası için cazip fiyatlar ve farklı kategorilerde çok çeşitli ürünler duymuş olabilirsiniz.

Şimdi, hatalardan ve sorunlardan kaçınmak için AliExpress web sitesinde nasıl sipariş verileceğini öğrenmenin zamanı geldi. Bu yazıda, ürün sipariş etmenin tüm adımlarını ele alacağız. aliexpress üzerinde nakit almak Ve AliExpress’te nakit alımını etkinleştirdiğinizden emin olun – satın alma fiyatının% 4.91’ine kadar. Nasıl sipariş yapmak aliexpress Satıcı ve ürün incelemelerini kontrol etme aliexpress satıcı kontrol Her şeyden önce, ürünün açıklamasını dikkatlice okuyun ve Geri Bildirim bölümünü kontrol edin.

İncelemeye değer ve bazı yaygın sorunlardan (ürünlerin kötü kalitesi, teslimat gecikmeleri veya dürüst olmayan satıcılar) kaçınmaya yardımcı olabilir. Satıcı hakkındaki geri bildirimi ve mağazanın derecelendirmesini kontrol edin. Müşterilerin ürün hakkındaki yorumlarını okuyun ve kullanıcıların eklediği ürünün gerçek fotoğraflarını kontrol edin. Megabonus uzantısı, alışverişinizi daha güvenli ve daha hızlı hale getirmek için mağazanın ve ürünün ürün sayfasında derecelendirmesini gösterecektir. aliexpress satıcı kontrolü Giysi veya ayakkabı sipariş ederseniz, boyutun belirtilenle aynı olup olmadığını okuyun. Boyutun size uygun olduğundan emin olmak için satıcıyla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bazen Çin boyutları diğer boyut tablolarından farklıdır. Aliexpress sipariş oluşturmak Sipariş Verme Ürünü beğendiğinizden emin olduğunuzda, “Şimdi satın al” düğmesini tıklayın. Sipariş edeceğiniz öğelerin rengini, boyutunu ve sayısını seçmeniz gerekecektir. Doğru seçeneği belirleyin ve “Şimdi satın al” ı tıklayın. Mavi, resimde siyah gibi görünebileceğinden, rengin açıklamasına dikkat edin.

Yanılmama sırasına göre rengin adını kontrol edin. aliexpress yeni sipariş Adres Alanının Doldurulması Bir sonraki adım adres alanını doldurmaktır. Parselinizi zamanında ve doğru adrese almak için dikkatlice doldurmanız gerekir. Posta kodu hakkında herhangi bir şüpheniz varsa, bunu internette veya postanede kontrol etmek daha iyidir. Aliexpress teslimat adresi Adres doldurulur doldurulmaz, gelecekteki siparişler için kaydedebilirsiniz. Oldukça sık, aynı AliExpress hesabına eklenen birkaç gönderim adresi vardır.

Yani parselin ofisinize veya arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın yerine teslim edilmesi gerektiğinde. İlgili sipariş için uygun olanı seçtiğinizden emin olun. Adresle işiniz bittiğinde, AliExpress siparişin ayrıntılarını bir kez daha kontrol etmenizi sağlar: fiyat, boyut, renk, teslimat şartları ve maliyeti. Ve satıcıya mesaj gönderme şansı verin. aliexpress satıcıyla iletişime geçin Doğrudan mesajda, adresin ayrıntılarını veya diğer nüansları belirleyebilirsiniz.

Teslimat ve şartlarına dikkat edin. Siparişi daha hızlı almak istiyorsanız, ekspres bir nakliye hizmeti seçebilirsiniz (daha pahalı ama çok daha hızlı olacaktır). Tüm Aliexpress nakliye seçeneklerini kontrol edin. Sipariş ödeme Sipariş vermeyi tamamladığınızda ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. aliexpress sipariş ödeme bilgileri Uygun seçeneği seçin ve ödemeyi yapın (diğer çevrimiçi mağazalarda olduğu gibi).

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı