Dünya

Baba Vanga Yıllar Öncesinden Corona Virüsünü Bilmiş!

2020 yılı pek çoğumuz için kötü başladı. Şimdiden salgınlar ve doğal felaketlerle herkesin hafızasına kötü bir sene olarak kazındı. Corona virüs salgını küresel bir problem halini aldı. Peki geçmişten gelen kehanetlerin aslında günümüzü işaret ettiğini biliyor musunuz? Kehanetleriyle tanınan Baba Vanga yıllar önce corona virüs salgını hakkında çok şey anlatmış.

Bulgar olan Baba Vanga kahin olarak tanınıyor. Balkanlarda Nostradamus olarak tanınan Baba Vanga 1911 yılında doğmuş ve 1996 yılında hayatını kaybetmişti. Günümüzde bu kadar ünlü olması ölmeden önce söylediklerinin gün yüzüne çıkmasının ardından gerçekleşti. Yaşanan felaketlerin altında Vanga’nın kehanetlerinin bulunması son derece dikkat çekici. Daha önceki yıllarda gerçekleşen 11 Eylül saldırılarını ve Brexit sürecini bildiği de konuşulanlar arasında yer alıyor.

Baba Vanga’dan Corona Kehaneti!

Yıllardır kehanetlerinin çıktığı söylenen Baba Vanga’nın Corona hakkında da tahminlerde bulunduğu söyleniyor. Bulgar sporcu olan Neshka Stefanova yıllar önce ünlü kahin ile tanışmış. Bir araya geldikleri sırada kendisine söylediklerini aktaran ünlü sporcu sosyal medya hesabından anlattıklarıyla kan dondurdu. Açıklamalarında ‘Yıllar önce Baba Vanga ile tanışma fırsatım oldu. Kendisini ziyaret ettim. O zamanlar bana ‘Neshka, corona hepimizin üzerinde olacak’ demişti. O zamanlar durumu tam olarak anlamamıştım. Corona Bulgarca bir kelime ve koruma anlamına geliyor. Bende ülkenin Rusya koruması altına gireceğini düşünerek yorumlamıştım. Ancak şimdilerde dünyanın yaşadığı küresel  corona salgınıyla ne demek istediğini anladım. Bu her şeyi açıklıyor’ dedi.

Yıllardır pek çok kehaneti doğru çıkan ve gündeme gelen Baba Vanga’nın ilerleyen yıllar içinde bazı kehanetleri bulunuyor. Kulağa son derece ürkütücü gelmesine rağmen son olarak 5079 yılında dünyanın sonunun geleceğini söyleyen ünlü kahin hakkında internette pek çok bilgi bulunuyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı