Dünya

CNBC Sunucusundan Şaşırtan Litecoin Açıklaması

CNBC Sunucusundan Şaşırtan Litecoin Açıklaması

Geçtiğimiz günlerce CNBC sunucusu oldukça ilginç bir açıklama yaptı. Kripto para birimlerinden biri olan Litecoin’in, kısa bir zamanda %400 yükselmesinin ardından yaptığı duyuru da ‘’tüm mal varlığınızı hiç düşünmeden Litecoin’e yatırın’’ dedi.

CNBC Sunucusundan Şaşırtan Litecoin Açıklaması

Kripto Paralar Yine Gündeme Oturdu

Özellikle 2017 yılında hayatımıza giren kripto paralar, çok yüksek değer kazanımları ile TV ve sosyal medya olmak üzere yaşantımızın her alanında konuşulmaya başlanmıştı. Ancak bu sıra dışı yükselişler 2018’de sona erdi ve hızlıca değer kaybetmeye başladı. Kripto paraların popülerliği de işlem hacimleri gibi azalmaya başladı. Ta ki 2019 Mayıs ayına kadar…

Geçtiğimiz ay hızlı bir yükseliş trendine giren Bitcoin ve diğer kripto para birimleri, yatırımcılarını heyecanlandırdığı gibi yine popüler olmaya başladı. Özellikle Litecoin 5 ay gibi kısa bir sürede %400 değer kazandı. Bu yükseliş ile birlikte CNBC sunucusu, canlı yayında çok şaşırtan bir açıklama yaptı. Bu açıklamasında, ‘’eviniz ve arabanız başta olmak üzere her şeyinizi satıp Litecoin alın’’ ifadesini kullandı. Canlı yayında yaptığı bu açıklama, sosyal medya platformunda bir anda popüler oldu.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı