Dünya

Dünyaca Ünlü Yıldız Doktor Kılığına Girip Trump’la Eğlendi!

ABD koronavirüsle mücadele denildiği zaman akla ilk gelen isimlerden olan Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar enstitüsü Başkanı Dr. Anthony Fauci yaptığı açıklamalarla dikkat çekiyor. Salgın ülkede can almaya devam ederken ülkede programlar da devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ünlülerin katılımı ile şekillenen komedi programı ‘Saturday Night Live’ bu sefer ünlü oyuncu Brad Pitt’i ağırladı.

Brad Pitt programda canlandırdığı karakterle birlikte izleyenleri kahkahaya boğdu. Prof. Dr. Anthony Fauci kılığına girdi ve açıklamaları ile ABD Başkanı Donald Trump’u hedef aldı. Son dönemlerde Trump’un koronavirüs hakkında yapmış olduğu açıklamalar tepkilere neden olmuştu.

ABD Başkanı İle Dalga Geçti

Yaptığı canlandırma ile televizyon ekranlarında bulunan pek çok kişiyi güldürdü. Performansı sonrasında sosyal medyada da çok konuşuldu. Başkan Donald Trump geçtiğimiz günlerce koronavirüs hakkında ‘virüs bir gün mucizevi bir şekilde kaybolacak’ demişti. Bu sözleri örnek göstererek ‘Mucizeler tabi ki çok güzeldir ancak bu süreçte daima bir A planı olmalıdır’ ifadeleri kullanıldı. Trump’un testler hakkında ‘çok güzel’ benzetmesinin ardından Brad Pitt ‘Testler tabi güzeldir ama güzellik anlayışınız bir çubuğun beyninize sokulması ise’ ifadelerini kullandı.

Trump’un sözlerini şakacı bir tavırla eleştiren Brad Pitt bu süreç içerisinde gerçek doktor Fauciye bir teşekkür borçlu olduğunun ve sakinliği nedeniyle kutladığının altını çizdi. Kısa sürede tüm dünyada Brad Pitt’in sözleri konuşulmaya başladı.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı