Dünya

Elon Musk Oğullarına Koydukları Tartışma Yaratan X Æ A-12 İsmini Değiştirdiklerini Açıkladı!

Tesla’nın kurucusu ve CEO’su olan Elon Musk son dönemlerde yeni bebeğine kavuştu. Bu süreç içerisinde bebeğin ismi merakla beklenirken yeni doğan bebeklerine ilginç bir isim koydukları öğrenildi. İsmi öğrenen pek çok kişi büyük şaşkınlığa neden oldu. Bunun üzerine çiftin bebeklerine X Æ A-12 ismini koydukları öğrenildi. Bu isim hakkında sosyal medyada pek çok iddia ortaya atıldı ve açık açık dalga geçildi. Bunun üzerine çiftin aldıkları bir karar sonrasında bebeklerinin ismini değiştirme kararı aldıkları belirlendi. Bu karar sonrasında yeni isim de merak konusu oldu. Yeni ismin ise X Æ A-Xii olduğu belirlendi.


Girişimciler dünyasında pek çok kişi tarafından tanınan Elon Musk bu süreçte uğraştığı projelerle birlikte oldukça dikkat çekiyor. Şimdiye kadar yapmış olduğu açıklamalarda da polemiklerin gündemine gelmişti.


İsmi Neden Değiştirdikleri Bilinmiyor


Tartışma yaratan ismi değiştirmelerinin sebebinin baskılar olduğu düşünülmüştü ancak değiştirilen yeni ismin ardından yerine bir başka tartışma yaratan ismin verilmesi yeni bir tartışmanın gündeme gelmesine neden oldu.


Elon Musk’un eli Grimes tarafından sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamalar sonrasında yeni ismi açıkladığı öğrenildi. Yeni isimden eşinin çok daha memnun olduğu belirlendi. Bu isim değişikliğinin nedeni hakkında ise herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak yapılan tahminler sonrasında bu ismin kanunlar nedeniyle tartışmalara neden olabilecek bir isim olduğu ve bu sebeple değiştirildiği ifade ediliyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı