DünyaSinema

Hızlı ve Öfkeli 9 Geliyor! Çekimlere Başlandı

Hızlı ve Öfkeli 9 Geliyor! Çekimlere Başlandı

Tüm dünyada milyonlarca gişe hasılatı yapmış ve en çok izlenen filmler arasında yerini alan Hızlı ve Öfkeli serisinin 9. filminin çekimlerine nihayet başlandı.

Fast & Furios filmi, bir grup araba yarışçısının yaptığı yasa dışı işleri konu alarak vizyona girmişti. İlk film o kadar çok beğenildi ki devam filmleri ardı ardına çekilmeye başlandı. Bir grup kişi ile başlayan filmdeki oyuncuların sayısı da oldukça kalabalık bir hal aldı.

Fast & Furios, ülkemizdeki ismi ile Hızlı ve Öfkeli serisinin 9. filminin çekimlerine start verildi. Filmin yıldız oyuncularından Nathalie Emmanuel, Twitter hesabından herkesi heyecanlandıran şu ifadelere yer verdi;

‘’An itibari ile Fast & Furios 9 filminin çekimlerine başladık. İlk çekim günündeyiz ve ekip tekrardan bir arada…’’

Hızlı ve Öfkeli 9 Geliyor! Çekimlere Başlandı

Hızlı ve Öfkeli Hayranlarına Üzücü Haber

Hızlı ve Öfkeli serisinin 4, 5 ve 6 filmlerinde yönetmen koltuğuna oturan Justin Lin, 9. filmde de görev alacak. Serinin yapımcılığını ise yine Neal Moritz yapıyor. Moritz, kısa bir zaman önce yaptığı açıklama ile tüm Fast & Furios severleri, hayal kırıklığına uğrattı. Yaptığı duyuruda Hızlı ve Öfkeli 9. ile 10. filmlerinin serinin final bölümleri olacağını açıkladı. Fast & Furios 9 2020 yılında, Fast & Furios 10 ise 2021 yılında vizyonda olacak.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı