Dünya

Kanada’da Yolculuk Yapan Kadını Uçakta Unuttular

Kanada’da Yolculuk Yapan Kadını Uçakta Unuttular

Kanada’da gerçekleşen bu talihsiz olay, ülke gündemine oturdu. Air Canada ile uçak yolculuğu yapan bir kadın, yolculukta uyuyakalınca uçakta unutuldu.

9 Haziran 2019 tarihinde gerçekleşen olayda, Quebec’ten Toronto şehrine doğru havalanan uçakta trajedi komik bir olay gerçekleşti. Uzun süren yolculukta biraz kestirmek isteyen Tiffani Adams ismindeki kadın, gözünü açtığında uçağın park ettiğini ve yalnız olduğunu görünce şok geçirdi. Tamamen kapalı olan uçağın buz gibi olduğunu söyleyen Adams, kısa süreli bir korku yaşadığını da kabul etti.

Kanada’da Yolculuk Yapan Kadını Uçakta Unuttular

Havayolu Firması Özür Diledi

Uçakta unutulan Tiffani Adams, olayın ardından kişisel Facebook hesabından yaşadığı olayın tüm ayrıntılarını paylaştı. Canada Air’e ait uçağın yere indikten sonra gerekli kontrollerin yapılmadığını söyleyen Tiffani, karanlık ve buz gibi uçağın içinde saatlerce mahsur kaldığını belirtti. Arkadaşı olan Deanne Dale’i arayıp durumunu anlatan Adams, telefonunun şarjının bittiği için görüşmenin yarıda kaldığını söyledi.

Saatler sonra bavul taşıyan bir görevlinin fark etmesi üzerine kurtarılan Adams, havayolu firmasının özür olarak kendisine sunduğu limuzin ve otel odası teklifini reddettiğini söyledi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı