Dünya

Kraliçe Elizabeth’in Corona Virüs Testi Pozitif Çıktı!

Corona virüsü tüm dünyayı etkisi altına aldı. İngiltere’de ölüm oranları her geçen gün artmaya devam ediyor. Virüsün bulaşma hızı çok yüksek olduğu için kontrol altına almak henüz mümkün değil. Bu süreçte corona virüsü kraliyet ailesine kadar girdi. Prens Charles corona virüsüne yakalandığını ve yapılan testin pozitif çıktığını açıklamıştı. Prens Charles bu süreç içerisinde karantinaya alınmıştı. Kraliyet ailesinin doktorları prensin durumunun stabil olduğunu ve hayati bir sorun olmadığını açıklamışlardı.

Kraliyet ailesine giren corona virüsü için Buckingham Sarayı’nda kırmızı alarm verildi. İngiltere Başbakanı Borsi Johnson’un corona virüs testinin pozitif çıktığının öğrenilmesi üzerine büyük panik yaşandı. İngiltere Başbakanı çıkan haberleri ilk ağızdan doğruladı.

Kraliçenin Coronaya Yakalanması Sürpriz Değil!

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in test sonucunun pozitif çıktığına yönelik haberler paylaşılmaya başlandı. Ancak sağlık yetkilileri bu sonucun sürpriz olmadığını dile getirdiler. Özellikle İngiltere Başbakanının testinin pozitif çıkmasının ardından sarayda testler yenilendi. Geçtiğimiz günlerde İngiltere Başbakanı tarafından yapılan haftalık olağan basın toplantılarında kraliçe ile iletişim kurduğu görülmüştü. Bu sebeple virüse yakalanma olasılığı olduğu dile getirilmişti.

Sarayın sağlık heyeti tarafından haberi doğrular nitelikte bir açıklama yapıldı. Sarayda semptomların görüldüğü ancak tehlikenin olmadığı belirtildi. Semptomların hafif seyrettiği de gelen bilgiler arasında. Sarayda tüm sağlık önlemleri ve karantina önlemleri alınmış durumda. Ancak saraydan kesin bir dille Kraliçe Elizabeth hakkında net bir açıklama yapılmadı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı