DünyaOyun

Mobil Battle Royal Oyunu PUBG Mobile için Turnuva Düzenleyecek

Popüler mobil battle royal oyunu PUBG Mobile için oyuncuların kıyasıya rekabet edeceği 50 bin dolar ödüllü turnuva çok yakında başlıyor!

Mobil oyunlara artan ilgi ile birlikte turnuvalar da her geçen gün artmaya devam ediyor. Oyuncuların mobil oyunlardan aldıkları keyif, rekabet ortamının bulunduğu turnuvalar ile daha da artıyor. Geçtiğimiz aylarda 2019 yılı içerisinde PUBG Mobile turnuvaları düzenleyeceğini açıklayan StarLadder ve Tencent’ten haber geldi. Takımları hazırlayın Oppo R.T.K Series çok yakında başlıyor!

50 bin dolar ödül havuzunun bulunduğu PUBG Mobile turnuvasına 12 takım katılacak ve kıyasıya geçen mücadelenin kazananları ödülü almaya hak kazanacak.

Oppo R.T.K. Series sponsorluğunda oynanacak turnuva maçları üçüncü şahıs modunda gerçekleştirilecek. Erangel, Miramar, Sanhok ve Vikendi’de oynanacak maçlarda başvuran takımlar elemeye tabi tutulacak. Tüm bölgelerden kabul edilecek açık elemelere 512 takım seçilecek. Kapalı elemelerde ise yalnızca 24 takım mücadele edebilecek. Her bölgede gerçekleştirilecek finalde ise kapalı elemelerden gelen 14 takım ve 2 davetli takım yerlerini alacak. Sonrasında küresel finalde bölgesini temsil etmek üzere 4 takım yarışacak.

Turnuavnın Türkiye bölgesini ilgilendiren elemeleri ise 3 Haziran ile 6 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Rusya, Türkiye ve Kazakistan’ın bulunduğu üç bölgeden toplamda 12 takım finallere katılacak. Ayrıca organizatörler yayıncılardan oluşan 4 takımı davet edebilecek. Takımlar iki gün sürecek final yarışmalarında toplam 50 bin dolarlık havuzdan ödül almaya hak kazanmak için kıyasıya rekabet edecek.

Elemelere katılmak isteyen takımlar, internette araştırma yaparak nasıl katılabilecekleri konusunda detaylı bilgiye ulaşabilirler. Zorlu bir mücadeleye ev sahipliği yapacak turnuvada birinci olan takım 20 bin dolar ödülün sahibi olacak. Turnuva ikincisine 10 bin dolar, üçüncü ve dördüncü takımlara 5 bin dolar, beşinci sıradan sekizinci sıraya kadar olan takımlara ise 2500’er dolar ödül verilecek.

Oyun tutkusunu bir kazanç kaynağı haline dönüştürmek ve kendini denemek isteyenler için iyi bir fırsat olan Oppo R.T.K Series turnuvasında teknoloji10.com ekibi olarak katılan tüm takımlara başarılar dileriz.

Önümüzdeki günlerde başlayacak olan turnuva hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de katılacak mısınız?

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı