Dünya

Pentagon Çektiği UFO Görüntülerini Paylaştı!

UFO’ların varlığı hakkında tartışmalar yıllardan bu yana devam ederken ABD Savunma Bakanlığı Pentagon tarafından konu hakkında gündeme bomba gibi düşecek bazı görüntüler paylaşıldı. Görüntülerdeki cismin UFO’lara ait olduğu ifade edilirken bu durum kısa sürede ülkede de tartışmalara neden oldu.

ABD donanmasına ait bir uçağın ve pilotların görev sırasında havada yabancı bir cisim fark ettikleri ortaya çıktı. Durumu incelemek için zaman kaybetmeden kayıt altına aldılar. Kayıt tamamlandıktan sonra ise havada henüz tanımlanamayan cisim hakkında çeşitli yorumlar yapıldı. Bu görüntüler kayıt altına alındıktan sonra zaman kaybetmeden kamuoyu ile paylaşıldı.

Görüntüler Tartışmalara Neden Oldu!

Pentagon tarafından görüntülerin yayınlanmasının hemen ardından konu hakkında bir yazılı açıklama yapıldı. Görüntülerin yayınlanması bir güvenlik açığı olarak değerlendirilmiş ve bunun üzerine bazı kesimler tarafından tartışmalara neden olmuştu. Yapılan incelemelerin ardından yayınlanan görüntülerin donanma sistemine ait olan özel ve hassas bilgileri içermemesi nedeniyle herhangi bir tehlike oluşturmayacağının belirlendiği ifade edildi.

UFO olarak isimlendirilen, havada kalan ve henüz ne olduğu tanımlanamayan uçak yuvarlak cisimlere dair 2004 ve 2015 yıllarına ait olduğu belirlenen 3 farklı videonun yayınlandığı öğrenildi. Görüntülerin yıllar önce de tartışmalara neden olduğu ve henüz gerçek olup olmadığının ise belirlenemediği öğrenildi. Videoda bulunan görüntüler hala tanımlanamayan kategorisinde kalmaya devam ediyor.  

Barış Özcan Aylar Önce UFO Görüntülerini Yorumlamış

Barış Öcan tarafından da aylar önce Youtube kanalında yaptığı bir videoda Pentagon tarafından yayınlanan ve resmi bir belge olduğu öğrenilen kayıtların yorumlandığı ve süreci detaylarıyla birlikte anlattığı belirlendi. Barış Özcan tarafından oluşturulan tüm bu görüntüler oldukça dikkat çekmişti.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı