DünyaOyun

PUBG Mobile Alternatifi Mobil Oyunlar Listesi

PUBG Mobile ve Fortnite gibi yapımları oynamaktan sıkıldıysanız ‘PUBG Mobile Alternatifi Mobil Oyunlar’ listemiz tam size göre!

Son zamanlarda PUBG Mobile ve Fortnite gibi battle royale oyunlarının yaygınlaşmasıyla beraber alternatiflerin doğması kaçınılmaz oldu. Uygulama marketlerinde PUBG Mobile benzer yapıda ancak farklı özelliklere sahip birçok oyun yerini aldı. Bu yazımızda PUBG Mobile Alternatifi Mobil Oyunlarlistemizi sizinle paylaşıyoruz.

Free Fire

Android için PUBG Mobile ve Fortnite alternatifi en güçlü oyunlardan birisi Free Fire olarak karşımıza çıkıyor. Yalnızca 10 dakika ve 50 oyuncu ile sınırlandırılan oyun modları sayesinde bir oyuna ayıracak fazla zamanı olmayan kişiler için Free Fire biçilmiş kaftan! Oyun, PUBG Mobile ve Fortnite kadar gelişmiş grafiklere sahip olmasa da neredeyse tüm cihazlarda oynanabiliyor. Bu sayede rakip oyuncu bulmakta pek zorlanmıyorsunuz.

Cyber Hunter

Battle royal kategorisindeki bir başka alternatif olan Cyber Hunter oyunu mantık itibariyle Fortnite’a oldukça benziyor. Gerçekçilikten uzak, fütüristik bir dünyada geçen oyunda gelişmiş araç ve silahlar yer alıyor. Oyun, arayüz itibariyle PUBG Mobile ile benzeşse de iş oynanışa geldiği zaman uzaktan yakından alakası olmadığını görebiliyoruz.

Hopeless Land

Hopeless Land, uzak bir adada 100 kişi ile mücadele ettiğiniz ve son kişi kalana kadar mücadele verdiğiniz bir mobil oyun olarak karşımıza çıkıyor. PUBG Mobile ile oldukça benzeşen oyun, yeni bir heyecan arayanlar için son derece uygun.

Rocket Royale

Listemizin bir başka PUBG Mobile alternatifi olan Rocket Royale grafikleri itibariyle bize Minecraft’ı hatırlatıyor. Rocket Royale, küçük boyutu ve hızlı oynanışı sayesinde metroda oyun oynamayı sevenler için ideal. Oyundaki amaç bir roket inşa ederek adayı terk etmek. Rakipleriniz ile kıyasıya rekabet edeceğiniz oyunda roketi ilk yapmayı başaran ise adadan galip olarak ayrılıyor.

Survivor Royale

Listemizin son sırasında ise Survivor Royale oyunu bulunuyor. PUBG Mobile ile grafik ve oynanış bakımından oldukça benzeyen oyun, bildiğimiz battle royale oyunlarından pek farklı değil. Ancak yeni bir heyecan arayanların deneyebileceği oyuna bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Siz hangi battle royal oyununu tercih ediyorsunuz? Ayrılamadığınız mobil oyunlar neler?

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı