DünyaMobilTeknoloji

Samsung Galaxy Fold için Game of Thrones Temalı Bir Sürümü Satışa Çıkacak

Caviar ismindeki bir yabancı şirket, daha piyasaya çıkmayan Samsung Galaxy Fold için Game of Thrones temalı bir sürümü satışa çıkaracağını duyurdu.

Henüz satışa sunulmayan Samsung Galaxy Fold için Game of Thrones temalı bir sürüm tanıtıldı. Yalnızca 7 adet üretildiği söylenen sürümün fiyatı tam 8.200 dolar (50.000 TL)! Nereye harcayacağınızı bilmediğiniz bir 50.000 TL’niz varsa bir tane ön sipariş verebilirsiniz.

Normal halinin bile taşınması zorken altın, deri ve kabartmalı işlemeler ile desteklenen sürümün taşınması bir hayli zor. Telefonun üzerinde bulunan ejderha deseni telefonun ön panelinde yer alan bildirim ekranına erişmeyi biraz zorlaştırsa da oldukça şık bir tasarıma sahip.

Rus şirketi Caviar tarafından tasarlanan ve oldukça şık bir görünüme sahip olan Game of Thrones temalı bu Galaxy Fold bu kadar yüksek bir miktar ödeme yapmak pek mantıklı olmayabilir. Ancak Caviar ismindeki Rus şirket, telefonu bitmiş bir diziye göre değil yeni çıkacak olan kitaplara göre hazırlamış. Yani bir servet harcayıp satın aldığınız bu telefonun unutulması biraz zaman alabilir.

Galaxy Fold, henüz resmi olarak satışa sunulmadığı için videoda bulunan tasarım gerçeği yansıtmayabilir. Ayrıca Game of Thrones temalı sürümün şu anda ön siparişte olduğunu ve yalnızca Galaxy Fold satışa çıktığında sunulacağını da belirtelim.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı