Dünya

Thomson, Michael’in Saygısını Kazandığı Anı Anlattı!

1997/ 98 sezonu konu almakta olan The Last Dance belgeseli Chicago Bulls ve Michael Jordan tarafından yapılmıştı.

Bu belgeselin yapımcısı olan Andy Thompson ‘un Jordan’ın saygısını ne zaman kazandığını anlattı.

The Last Dance belgeselinin serisinde önemli anları çekebilmek için büyük bir görevi üstüne alan Andy Thompson, NBA Entertainment’in drama konularını Chicago Bulls ile çekmişti.

Bir Zoom toplantısına katılan Thompson, Jordan ile birlikte olduğu zamanları anlattı.

” Michael’e giderek sana 1997/98 sezonu sonlarına doğru sana elimde bir liste ile gelmiştim ve senin de bana manyakmışım gibi baktığın zamanı hatırlıyor musun? Playoffların başlamadan önce bu anları çekmemiz gerekiyor demiştin, çünkü bu tarz çekimleri saha da çekmemiz oldukça zor olmaktaydı.

”Michael, bana delirmişim gibi bakmaktaydı, ona çekmemiz gereken ve istediğim ilk şeyin, onu ve ailesi olduğunu söylemiştim.

Telefon numarasını istemiştim ve onu otel odasında oyundan uzak bir şekilde neler yaptığını, oyuna arabayla giderken ki görüntülerini çekmek istediğimi belirttim.

Michael, ondan istemiş olduğum her şeyi kabul etmişti fakat telefon numarasını istediğim zaman ” Neden telefon numaramı istiyorsun? ” demişti.Bende onunla yalnız bir şekilde konuşmanın imkansız olduğunu sürekli etrafında birilerinin olduğunu ve sürekli medya tarafından takip edildiğini söyledim ve iyi durumda olup olmadığımızı ve bu durumdan memnun olup olmadığımıza emin olmak için bazı şeyleri onun yanında yapmam gerektiği söyledim.

Michael bana baktı, numarasını bir kağıda yazdı ve bana uzattı.

Bana telefon numarasını verdikten sonra Michael’in güvenini ve sevgisini kazandığımı çok iyi anlamıştım çünkü Michael numarasını kimseye vermezdi.

Film ekiplerinin 1997/98 Bulls ekibi için gerçekleşmiş olan tüm türbülansı düşünecek olursak bazen istilaco olabilmektedir.Fakat Jordan, Thompson’un şeffaf oluşunu ve işleri yönetme şeklini takdir etmişti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı