Editörün Seçimi

2019’da İz Bırakan Samsung Modelleri

2019’da İz Bırakan Samsung Modelleri

Akıllı telefon denilince akla gelen ilk markalardan olan Samsung, her sene birbirinden farklı telefon modelleri ortaya çıkararak kullanıcı memnuniyetini arttırıyor. Aynı zamanda Samsung çıkardığı tüm akıllı telefon modellerinde her kullanıcıya hitap etmesini biliyor. Geçtiğimiz seneye de damga vuran Samsung modelleri bu senede adından sıkça söz ettiriyor. Her yıl olduğu gibi 2019’da da kullanıcılar yeni telefon almak istediğinde Samsung markasını tercih ediyor.

2019’un en prestijli Samsung modelleri

Elde edilen istatistiklere göre dünyada satılan her 5 telefondan birinin Samsung olduğu söyleniyor. Bu seneye damga vuran Samsung modellerinin başında Galaxy S10 modeli geliyor. 6.4 inç ekrana sahip Galaxy S10 modeli, 128 ve 512 GB olmak üzere iki farklı versiyonla satılıyor.
Bir diğer dikkat çeken telefon ise A70 modeli. 6.7 inç ekran büyüklüğüne sahip bu modelde 128 GB dahili depolama alanıyla karşımıza çıkıyor. En çok tercih edilen bir diğer modelde Galaxy S10. Samsung’un göz bebeklerinden olan S10, 6.1 inç ekran boyutuna sahip. Ayrıca arka kamera 16 MP ve ön kamerada 10 MP çözünürlüğe sahip.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı