Editörün Seçimi

Azar Hesap Silme Nasıl Yapılır

Azar Hesap Silme Nasıl Yapılır

Dünya üzerinde en çok tercih edilen tanışma uygulamalarından biri olan Azar, her geçen gün popülaritesini arttırmaya devam ediyor. Günde yüzlerce hatta binlerce kullanıcının kayıt olduğu bu platform, gün geçtikçe büyüyor. Azar’a kayıt olan binlerce kişi arasından aradığını bulamayanlarda oluyor. Bu durumda kullanıcılar yalnızca uygulamayı silerek değil aynı zamanda hesabını da tamamen silmek istiyor. Azar hesap silme nasıl yapılır sorusunun cevabı da tam bu noktada devreye giriyor.

Azar hesabını silme işlemi

Azar hesabını kapatmak isteyen kullanıcıların yapması gereken tek bir işlem var. İlk olarak silmek istediğiniz Azar hesabına giriş yapın. Hesabınızı silmeden önce hatırlatmakta fayda var. Azar hesabınızı sildiğiniz takdirde bir daha asla geri getiremezsiniz. Bu yüzden hesabınızı silerken iyi düşünün.

Azar hesabını silmek istiyorsanız Azar hesabınıza girin. Arkadaşlar sekmesine girerek yukarıda sağ tarafta yer alan “Ayarlar” sekmesine tıklayın. Oradan “Azar hakkında” butonuna tıklayın ve “Hesabı sil” seçeneğini seçin. Bu butona tıkladıktan sonra Azar hesabınız silinmiş olacak.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı