Editörün Seçimi

Bilgisayar Sinek Şakası Nasıl Yapılır?

Bilgisayar Sinek Şakası Nasıl Yapılır?

Bilgisayar sinek şakası, son zamanlarda kişilerin birbirine yaptığı en popüler şakalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu şaka karşı tarafın bilgisayarında sineklerin dolaşmasını sağlayabilirsiniz. Oldukça sinir bozucu olan bu şaka aynı zamanda bir o kadar da keyiflidir. Bu şakayı yapabilmek için Fly on Desktop programını bilgisayarınıza indirmeniz yeterlidir. Bu programı aktif ederek bilgisayarınızın ekranında sürekli sinek geçişlerini çok gerçekçi bir şekilde görebilirsiniz. Çok büyük olmayan bu dosyayı bilgisayarınıza rahatlıkla kurabilir ve dilediğiniz arkadaşınıza bu şakayı yaparak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Bilgisayar sinek şakası kurulumu

Bu programı bilgisayarınıza yükleyebileceğiniz gibi şakayı yapmak istediğiniz arkadaşınızın bilgisayarına da yükleyebilirsiniz. İlk olarak http://drive-software.com/flyondesktop.html adresine giderek sinek şakası için gerekli olan yazılımı indirebilirsiniz. Yazılımı indirdikten sonra programı açmanız yeterli olacaktır. Bu program bilgisayarınızda çok küçük bir yer kapladığı için asla problem çıkarmayacaktır.

Bilgisayar sinek şakası için programın kurulumuna gerek yoktur. Bilgisayarınıza indirdikten sonra programı çalıştırmanız, sineklerin bilgisayar ekranından geçmesi için yeterli gelecektir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı