Editörün Seçimi

Bilgisayarın Açılış Ekranı Nasıl Değişir?

Bilgisayarın Açılış Ekranı Nasıl Değişir?

Windows 7 açılış ekranı değiştirme için çok kısa bir işlemle dilediğiniz görseli açılış ekranı yapabilirsiniz. Birçok kişi Windows’un klasik açılış ekranından sıkıldığını ve bunu nasıl değiştireceğini merak eder. Bilgisayarında değişiklik yapmak isteyenlerin büyük bir çoğunluğu işe ilk olarak açılış ekranından başlıyor. Windows’un klasik görüntüsünden sıkılanlar, bu görüntünün nasıl değişeceği ve neler yapılması gerektiğini araştırmaya başlıyor. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazıda ise bilgisayarın açılış ekranının nasıl değiştireceğini anlatacağız. Söyleyeceğimiz adımları uygulayarak çok kısa bir süre içerisinde açılış ekranınızı kolaylıkla değiştirebileceksiniz.

Bilgisayarın açılış ekranını değiştirme

Bilgisayarın açılış ekranını değiştirme için ilk olarak Logon Screen for Windows 7 programını indirmeniz gerekiyor. Bu program aracılığıyla dilediğiniz görüntüyü açılış ekranı olarak ayarlayabileceksiniz. Bu programı indirmek için http://download.chip.eu/tr/Logon-Screen_5139739.html adresini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Logon Screen for Windows 7 programını indirdikten sonra her indirme işleminde olduğu gibi bunu da anti virüs taramasından geçirmeniz önerilir. Programı indirdikten sonra açılış ekranı resmini doğrudan değiştirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı