Editörün Seçimi

Bu Uygulama Belirtilen Sözleşmeyi Desteklemiyor Hatası

Bu Uygulama Belirtilen Sözleşmeyi Desteklemiyor Hatası

Bilgisayarında Windows 8.1 versiyonunu kullananlar, “Bu uygulama belirtilen sözleşmeyi desteklemiyor” hatası ile sık sık karşılaşabilir. Herhangi bir uygulamayı açtığınız zaman bu hata ile karşı karşıya gelmeniz kuvvetle muhtemel. Bu tür bir hatanın meydana gelmesi temelde iki nedene dayanıyor. İlk olarak güncellemelerden dolayı böyle bir hatayla karşılaşıyor olabilirsiniz. Bir diğer neden de kullanmış olduğunuz programlardan dolayı bu hatayı almış olabilirsiniz. Bu iki nedeni göz önünde bulundurarak, sorunun temeline ulaşabilirsiniz. Daha sonra çıkan sonuca göre bir önlem almak gerekir.

Windows 8.1 hatası nasıl çözülür?

Windows 8.1 kullananların “Bu uygulama belirtilen sözleşmeyi desteklemiyor” hatası ile karşılaşması çoğu zaman can sıkıcı bir durum olabiliyor. Bu hatayı ortadan kaldırmak için onlarca farklı çözüm metodu piyasada var. Ancak bu hatayı temelden çözmek için sistem geri yüklemesi yapmak tek çare olarak karşımıza çıkıyor.

Sistem geri yüklemesi için komut dizinini açın ve sfc /scannow komutunu yazın. Bilgisayarınızı belli bir tarihe geri alarak bu problemden kurtulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı