Editörün Seçimi

Ccleaner ile Bilgisayarınızdaki Gereksiz Dosyaları Silin

Ccleaner ile Bilgisayarınızdaki Gereksiz Dosyaları Silin

Zamanla kullandığınız bilgisayarlar adeta birer çöplüğe dönüşür. Kullanmadığınız onlarca hatta yüzlerce gereksiz dosyalardan dolayı bilgisayarınız eski performansını kaybeder. Zamanla unutulmuş belge ve resimlerde aynı şekilde bilgisayarınızın ağırlaşmasına sebep olur. Bu gibi durumlarda yapacağınız tek bir şey var o da bilgisayarınızı baştan aşağı temizlemek. Bunun için Ccleaner kullanarak tüm gereksiz detaylardan hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Cclenaer ile bilgisayarınızdaki tüm gereksiz dosyaları silebilirsiniz.

Ccleaner programının özelliği

Bu programın temel özelliği, harddisk üzerinde yer alan tüm gereksiz dosyaları ortadan kaldırmak. Bu sayede hem bilgisayarınız temizlenmiş olacak hem de gözle görülür ciddi bir performans artışı yaşayacaksınız. Ayrıca kayıt defterinde yer alan gereksiz tüm girdileri ve önceden silinmiş olan programların artıklarını Ccleaner mükemmel bir şekilde temizler.

Ccleaner ile bilgisayarınız inanılmaz bir şekilde rahatlayacak ve eski performanslı günleri kavuşacak. Bunun için tek yapmanız gereken işlem www.ccleaner.com adresine gitmek ve Ccleaner’ın son sürümünü indirmek. Bundan sonrasını Ccleaner’a bırakıp keyfini çıkarabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı