Editörün Seçimi

Cd /DvD Yazdırma için Tavsiye ve Önerilen Programlar

Cd /DvD Yazdırma için Tavsiye ve Önerilen Programlar

Cd ve DVD’lere resim, video ve müzik yazdırmak için pek çok alternatif program piyasada yer alıyor. Eğer Windows 7 işletim sistemine sahipseniz hiçbir programa ihtiyacınız yok. Doğrudan Cd ve Dvd’nin içine dosyaları atmanız yeterli gelecektir. Ekstradan program kullanmanıza gerek yok. Windows 7 dışında herhangi bir işletim sistemi kullanıyorsanız bir Cd / Dvd yazdırma programına ihtiyacınız var. Bu programlara Nero, Burn Lite, DeepBurner, Ashampo Burner örnek olarak verilebilir.

Cd / Dvd yazdırma programları nelerdir?

Cd / Dvd yazdırma programı olarak yukarıda verdiğimiz programlardan herhangi birini bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz. Bu programlar sayesinde dilediğiniz dosyayı Cd ve Dvd’lere başarılı bir şekilde yükleyebilirsiniz. Ayrıca yukarıda ismini verdiğim programlardan bazıları ücretli olabilir. Elbette ücretsiz olarak da kullanabilirsiniz fakat bu kullanım hakkınız sınırlanır.

Cd ya da Dvd hazırlarken yapılan hatalardan biri de dosyaları sürükleyerek Cd’nin içerisine taşımak. Bu şekilde o dosyalar yazılmaz. Yukarıda verdiğimiz programlardan yardım alarak bu dosyaları yazdırabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı