Editörün Seçimi

ComboFix Nedir ve Ne işe Yarar?

ComboFix Nedir ve Ne işe Yarar?

Günümüzde bilgisayarlara USB ve CD’ler vasıtasıyla çok sayıda virüs bulaşabiliyor. Özellikle USB belleklerden bilgisayara bulaşan virüsler oldukça can sıkıcı olabiliyor. USB bellek ve CD’lerden daha çok amvo.exe isimli zararlı yazılım bulaşıyor. Bu zararlı yazılımı ortadan kaldırmak için çeşitli anti virüs programları kullanılıyor. Ancak çoğu zaman güçsüz anti virüsler bu zararlı yazılıma karşı pek bir varlık gösteremiyor. Amvo.exe isimli zararlı yazılıma karşı kullanılabilecek en iyi Malware temizleme aracı olarak Combofix tercih ediliyor.

Combofix kullanımı

Malware temizleme araçları arasında en popüler yazılımlardan olan Combofix, birçok zararlı yazılımı ortadan kaldırmanızda sizlere yardımcı olur. Eğer sizde USB bellekten ya da CD’lerden bulaşan virüslerden şikayetçiyseniz, bu yazılımı gönül rahatlığıyla kullanabilir ve bu virüsten anında kurtulabilirsiniz.

Combofix programını bilgisayarınıza indirmek için ilk önce http://www.gezginler.net/indir/combofix.html adresine giderek yazılımın son sürümünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu yazılımı indirdikten sonra sisteminizi taratıp tüm zararlı yazılımları tespit edebilirsiniz. Daha sonra tespit ettiğiniz zararlı yazılımları yine program vasıtasıyla ortadan kaldırabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı