Editörün Seçimi

Cyberpunk 2077 Temalı Nvidia RTX 2070 Ti Ekran Kartı Kazanmak İster misiniz?

The Witcher oyun serisinin yapımcı firması CD Projekt RED tarafından geliştirilen ve Keanu Reeves ile adeta görsel şölene dönen bir etkinliğe imza atılan herkesin merakla beklediği Cyberpunk 2077, bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda ertelendi. Şirket tarafından yapılan açıklama ile 16 Nisan’da çıkması beklenen oyunun çıkış tarihi 17 Eylül’e uzadığı söylenmiş ve oyun severleri açıkçası üzmüştü.

Ama gözüken o ki CD Projekt RED, hem oyun severlerin hem de Nvidia kullanıcılarının tekrar gönlünü kazanmak istiyor. Zira CD Projekt RED ve Nvidia, özel bir anlaşma yaparak RTX 2080 Ti ekran kartı modellerini çekiliş ile hayranlarına ücretsiz verecekler.

Nvidia ve CD Projekt RED, RTX 2080 Ti çekilişi yapıyor

Ünlü ekran kartı üreticisi Nvidia’nın resmi Twitter hesabından paylaşılan bilgiye göre iki firma imzaladığı özel anlaşmayla şu anda piyasadaki en güçlü ekran kartı olan RTX 2080 Ti çekilişi yapacaklar. Çekilişin özelliği ise sadece 77 tane üretilen ve tamamen Cyberpunk 2077 temalı olan ekran kartların verilecek olması.

Sarı bir tasarıma sahip olan ekran kartlarının üzerinde ise Cyberpunk logosu yer alıyor. Siz de Twitter üzerinden gereken şartları yerine getirerek bu çekilişe kazanabilirsiniz.

Çekilişe katılabilmek için yapmanız gereken şartlar:

  • Videoyu RT’leyin,
  • RTXOn hastagı ile Cyberpunk 2077’yi bekleyen oyuncu arkadaşınızı etiketleyin
Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı