Editörün Seçimi

Ekrandaki Metinleri İnsan Sesine Dönüştürün

Ekrandaki Metinleri İnsan Sesine Dönüştürün

Bilgisayardaki metinlerin, yazıların sese dönüştürülmesini ister misiniz? Yazıları okuma konusunda güçlük çekiyorsanız ya da herhangi bir başka nedenden dolayı okumak yerine o içeriği dinlemek istiyorsanız Balabolka yazılımını kullanmanızı öneririz. Bu yazılım sayesinde tüm içerikleri insan sesine çevirebilirsiniz. Üstelik bu programda Türkçe dil desteği de mevcut. Ayrıca Balabolka’yı kullanmakta oldukça kolay. Metinleri insan sesine dönüştürmek istiyorsanız, bu programı bilgisayarınıza kurmalısınız.

Balabolka nedir, nasıl kullanılır?

Birçok kişinin tanıdığı programlar arasında yer alan Balabolka ile metinleri insan sesine dönüştürebilirsiniz. Bu sayede tüm hazır metinleri okumak yerine dinleyebilirsiniz. Özellikle sınavlara hazırlanan öğrencilerin sıklıkla kullandığı uygulama olan Balabolka, binlerce kişinin vazgeçilmez tercihleri arasında yer alıyor.

Balabolka programının ara yüzü tamamıyla Türkçe’dir. İngilizce metinleri kolaylıkla seslendirebilir. Pdf, Rtf, Html, Chm ve Prc gibi birçok dosyayı sese çevirme özelliğine sahiptir. Her şeyden önemlisi bu yazılım ücretsizdir. Hiçbir ek ödeme yapmadan bu yazılıma sahip olabilirsiniz. Kullanımı kolay olan bu programı indirmek için http://www.gezginler.net/indir/balabolka.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı