Editörün Seçimi

Esed Nod32 Antivirus Programı Nasıl Kaldırılır?

Esed Nod32 Antivirus Programı Nasıl Kaldırılır?

Bilgisayarlarda yüklü olan bazı programların silinmesi çoğu zaman oldukça zor bir işlem olarak karşımıza çıkıyor. Çoğu zaman programları çok rahat bir şekilde kaldırabilirken bazı programlarda bu durum sanıldığı kadar kolay olmuyor. Esed Nod32 antivirüs programı kaldırma işlemi de bu konuya en iyi örnekler arasında yer alıyor. Esed Nod32 programını da kaldırmak sanıldığı kadar kolay olmayabiliyor. Bu tür problemleri yaşamanızın nedeni ya programı düzgün yükleyememişsinizdir ya da inatçı tabir ettiğimiz programlara rastlamışsınızdır. Silinmeyen programları silmek için şimdi sizlere vereceğimiz yöntemi uygulayabilirsiniz.

Esed Nod32 programını silme

Esed Nod32 antivirüs programını silmek için birden çok yöntem var. İlk olarak sağ alt tarafta Esed Nod32 simgesi varsa sağ tıklayarak çıkış yapın. Daha sonra program ekle/kaldır işlemini uygulayarak programı silebilirsiniz.

Antivirüs programını silmenin bir diğer yolu ise uninstal programını çalıştırmaktır. Esed Nod32’nin uninstal programını çalıştırarak programı silebilirsiniz. Bu iki yöntemi de deneyerek programı silebilirsiniz. Unutmayın, arka planda çalışan bir program varsa silinmesi mümkün değildir. Bu yüzden arka planda program çalışıyorsa ilk olarak programdan çıkış yapın.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı